Czwórka pełna muzyki

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2014 09:40
29 września startuje jesienna ramówka Czwórki. W programie nie zabraknie najlepszej muzyki oraz nowych cykli tematycznych, takich jak "Muzyka Twoich Starych".
Audio
  • O muzycznych nowościach w jesiennej ramówce Czwórki opowiada Mateusz Tomaszuk (Czwórka/Poranek OnLine)
Jesienna ramówka Czwórki startuje 29 września
Jesienna ramówka Czwórki startuje 29 wrześniaFoto: Glow Images/East News

- Chcemy przypomnieć to, co działo się na scenie w latach 60., 70. i 80. - wyjaśnia Mateusz Tomaszuk z Redakcji Muzycznej Czwórki. - Zaprezentujemy numery, przy których bawili się nasi rodzice.

Czytaj także: Agata Dziarmagowska może wszystko >>>

Cykl nadawany będzie od poniedziałku do czwartku - przed i po południu.

Zobacz: Zbuntowana Kasia Klimczyk >>>

Gość "Poranka OnLine" zdradził, że selekcja utworów odbywa się w trakcie burzliwych dyskusji. - Jak dotąd najbardziej kłóciliśmy się o "Autobiografię" Perfektu. Ale na razie nie zdradzę, czy piosenka znajdzie się na playliście. To stanie się jasne za dwa tygodnie.

(kul/kd)

Czytaj także

Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katy Carr: moje serce bije dla Polski

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 16:30
Katy Carr, brytyjska wokalistka i autorka tekstów, wyjechała z Polski w wieku pięciu lat. Dziś wraca tu tak często, jak tylko jest to możliwe. Polska i Polacy są stale obecni w jej muzyce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skubas: płyta "Brzask" jest dużo potężniejsza niż "Wilczełyko"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 12:00
Skubas przyznaje, że podczas komponowania muzyki kieruje się emocjami, nie intelektem. Swoich własnych utworów lubi słuchać wyłącznie w samotności. Dziś, po pierwszej płycie "Wilczełyko" przyszła pora na kolejną pt. "Brzask".
rozwiń zwiń