Agata Dziarmagowska marzy o duecie z Rihanną

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Popularność przyniósł jej udział w znanych programach telewizyjnych typu talent show. Choć jest dopiero licealistką i niedawno ukazał się jej pierwszy teledysk, to już ma rzeszę wiernych fanów. Gościem "Poranka OnLine" była młoda wokalistka - Agata Dziarmagowska.
Audio
  • Rozmowa z Agatą Dziarmagowską (Czwórka/Poranek OnLine)
Agata Dziarmagowska
Agata DziarmagowskaFoto: materiały promocyjne/Warner Music Poland

Agata Dziarmagowska ma dopiero 17 lat, a już podbija listy przebojów piosenką "Mogę wszystko, nie muszę nic”. Teledysk do tego utworu obejrzało prawie 2 miliony osób. - Cieszę się, że udało się uzyskać taki wynik w krótkim czasie - mówi młoda wokalistka. Klip opowiada o nastolatce, która wraz z grupą znajomych włamuje się do wesołego miasteczka i korzysta z atrakcji jakie oferuje park rozrywki. Artystka przynaje, że pomysł na teledysk był jej.

Czytaj także: Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń <<<

Agata
Agata Dziarmagowska razem z Mariuszem Infuleckim w studiu Czwórki

Udział w popularnych programach telewizyjnych typu talent show nie był muzycznym debiutem Dziarmagowskiej. Artystka już wcześniej próbowała swoich sił w tym światku. - Kiedy miałam około dwunastu lat, czasem przyjeżdżałam do mojego rodzinnego Ostrowca Świętokrzyskiego. Widywałam się tam z moimi kolegami, którzy zajmowali się amatorskim rapem. Pisałam teksty do refrenów i nagrywałam swój głos do piosenek. W ten sposób powstawały utwory, które nadal można znaleźć w internecie. Miło wspominam ten czas - twierdzi początkująca gwiazda muzyki.

Artystka dodaje, że na razie skupia się na popularyzowaniu swojej muzyki w Polsce. - Jeśli to, co robię  osiągnie sukces w naszym kraju, to może moja muzyka "wypłynie” za granicę - mówi Agata Dziarmagowska.

Aby dowiedzieć się o planach na przyszłość wokalistki oraz usłyszeć, jak rapuje, zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z audycji " Poranek OnLine "

bc/kul

Czytaj także

Lata 90. to była era muzyki pop!

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2014 10:00
W latach 90. na świecie nastąpił gwałtowny rozwój muzyki pop. Producenci szukali młodych i zdolnych muzyków na castingach. Następnie tworzyli boysbandy i girlsbandy, które zdobywały szczyty popularności nie tylko w swoich krajach, ale również na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzycy z Sick Live są jak trójgłowy smok

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2014 15:00
Przyjaźnią się od lat i choć czasem się kłócą, zawsze dochodzą do porozumienia. Przyznają, że są jak rodzina, darząca się miłością i szacunkiem. Mowa o poznańskim zespole Sick Live.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Klimczyk: byłam muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 11:30
Kasia Klimczyk, znana także jako "Lass", zyskała popularność dzięki pojawieniu się w jednym z telewizyjnych talent show. Wokalistka sama produkuje swoje utwory, pisze do nich teksty i komponuje je w sposób nieszablonowy.
rozwiń zwiń