Tej jesieni uważajcie na ćwieki!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2012 10:25
- Nastał teraz bardzo fajny czas, bo im jest zimniej, tym więcej rzeczy możemy na siebie założyć i kombinować z modą – cieszyła się w Czwórce Wiganna Papina, która w "Poranku OnLine" zdradziła, co będzie modne tej jesieni.
Audio

W tym sezonie, zdaniem naszej specjalistki, motywem przewodnim strojów, będą elementy militarne, połączone z motywami punkowymi, na przykład bluzy moro nabijane ćwiekami. – Ćwieki zamiast pagonów wyglądają fantastycznie, ewentualnie bluzy wojskowe wysadzane kolorowymi kamieniami – radziła Papina.

W tegorocznych jesiennych kolekcjach ćwieki pojawiają się także na butach, marynarkach i torebkach, co zdaniem gościa audycji, ma walory nie tylko estetyczne, ale i obronne. – Cios torebką z ćwiekami, potrafi być bardzo bolesny i na długo zostawia ślady – podpowiadała.

Jeśli chodzi o kolory, to królować będą kolory ciężkie takie jak bordo i musztarda. – Bordo jest piękne, choć ludzie uważają, że postarza. Z kolei musztardowy znakomicie przegryza się ze stylem militarnym – uważa Papina.

Więcej na temat jesiennej mody dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Wiganna
Wiganna Papina w studiu Czwórki/fot.W.Kusiński/PR

bch

Zobacz więcej na temat: mod moda musztarda
Czytaj także

Starsze panie boją się być modne

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 15:29
Zdaniem stylistki Wiganny Papiny główny problem z modą wśród polskich seniorów tkwi w mentalności i braku świadomości swojego ciała. W Czwórce ekspertka zachęcała do większej odwagi w eksperymentowaniu ze strojem
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szal to fajny męski atrybut

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 11:59
Dziś szale i apaszki to nie tylko dodatki do kobiecych wdzianek, coraz częściej wybierają je mężczyźni. O co zadbać, by w szaliku wyglądać dobrze i po męsku podpowiadała Wiganna Papina.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak modelować sylwetkę strojem kąpielowym?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 16:45
Wakacje nad morzem to dla wielu stresujący temat, tam bowiem odkrywamy więcej niż zwykle, a nie każdy może się poszczycić zgrabną sylwetką. Jak dobrać plażowy strój, by wyglądać atrakcyjnie - doradzała Wiganna Papina.
rozwiń zwiń