Szal to fajny męski atrybut

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 11:59
Dziś szale i apaszki to nie tylko dodatki do kobiecych wdzianek, coraz częściej wybierają je mężczyźni. O co zadbać, by w szaliku wyglądać dobrze i po męsku podpowiadała Wiganna Papina.
Audio

Na polskich ulicach widzimy coraz więcej kabrioletów, a wiadomo - do kabrioletu szalik jest konieczny. Mężczyźni mogą nosić te dodatki oczywiście niezależnie od posiadanego samochodu. Szalik bardzo często postrzegany jest jako atrybut artystów.

- Myślę, że jak mężczyzna jest normalnym mężczyzną i dobrze się czuje w swojej skórze, jest ładnie zbudowany, ładnie się ubiera i jest zadowolony z siebie to czy będzie miał szal, czy nie i tak będzie mężczyzną z siebie zadowolonym - mówi Wiganna Papina.
Dziś szal można założyć właściwie do wszystkiego. Panowie coraz częściej noszą arafatki. Szaliki fajnie wyglądają i do bluzy dresowej i do garnituru.

- Do garniturów szal wygląda pięknie. W sklepach teraz jest bardzo dużo przepięknych lekkich szali, super się układają - zaprasza na zakupy Wiganna Papina. - Są wzory w czerwone kotwiczki, białe, beżowe, pełen wybór kolorów. Janusz Gajos w filmie "Żółty szalik" wyglądał kapitalnie - dodaje.
Przy wyborze dodatków warto też pamiętać, że szaliki pasują do panów, którzy maja własny styl i potrafią zgrabnie się poruszać w świecie mody, używać dodatków w odpowiedni sposób - jak to zrobić, jak czuć się dobrze w szaliku dowiesz się słuchając audycji "Pod lupą".
(pj)

Zobacz więcej na temat: Janusz Gajos kabriolet mod

Czytaj także

O kolorach w ubraniu

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 12:30
O tym kto dobrze wygląda w kolorze niezapominajki – niebieskim, a komu do twarzy jest w czerwieni, zieleni i kolorach pastelowych - mówi Wiganna Papina, stylistka, kostiumograf teatralny i filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buty na wiosnę: trumniaki czy podeszwa masajska?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 17:00
Czy lepiej zainwestować w buty, które będziemy mogli nosić kilka sezonów i zapłacić za nie krocie, czy wystarczy zadowolić się pierwszą lepszą tanizną, ale i pogodzić z faktem, że nową parę będziemy musieli kupić już za miesiąc?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kształtuj sylwetkę za pomocą biżuterii

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 15:50
- Jeżeli ktoś ma cienką rękę, to nie powinien nosić zbyt dużej bransoletki– radziła w Czwórce stylistka Wiganna Papina, która udzieliła na antenie garści praktycznych porad na temat korzystania z biżuterii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Starsze panie boją się być modne

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 15:29
Zdaniem stylistki Wiganny Papiny główny problem z modą wśród polskich seniorów tkwi w mentalności i braku świadomości swojego ciała. W Czwórce ekspertka zachęcała do większej odwagi w eksperymentowaniu ze strojem
rozwiń zwiń