Blogowo i filmowo o poranku

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 10:35
W poniedziałkowym "Poranku OnLine" pojawi się nasz czwórkowy spec od kina Patrycjusz Tomaszewski. Właśnie ruszył ze swoim blogiem na stronach Czwórki, na którym gani, chwali, radzi, podpowiada, co warto obejrzeć
Sala kinowa
Sala kinowaFoto: sailko/Wikimedia Commons

O kulisach życia fana kina Patrycjusz opowie po 8.00. A już teraz możecie zerknąć na jego blog.

Wcześniej sprawdzimy kto i dlaczego organizuje tajne filmowe imprezy, jak zapowiada się kolejny płocki festiwal - Rynek Sztuki oraz po co gazety publikują drastyczne fotografie z rejonów, w których trwa wojna - dla zysku czy poruszenia sumienia Zachodu?

Spodziewajcie się też relacji z weekendowego zjazdu przenośnych restauracji - hamburgery, naleśniki, zapiekanki podbijają plenerowe miejsca imprezowe w dużych miastach.

Będzie zatem i poważnie i rozluźniająco czyli tak jak zawsze zaczynamy dzień - od 6.00 w poniedziałek, 26 sierpnia zaprasza Justyna Dżbik

Zobacz więcej na temat: Czwórka FILM KULTURA
Czytaj także

Wampir w kinie

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 13:49
Do kin wszedł właśnie najnowszy film Neila Jordana "Byzantium". To druga już podróż irlandzkiego reżysera do świata wampirów po kultowym "Wywiadzie z wampirem".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wojciech Mecwaldowski w sklepie dla samobójców

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 12:00
Wszystko jest straszne i groźne - czasy, miasto, ludzie. W tej sytuacji oazą spokoju, w której można odnaleźć szczęście, jest sklep dla samobójców. O filmie w czwórkce opowie aktor Wojciech Mecwaldowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Breguła i człowiek, który zrewolucjonizował swoje miasto

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 09:00
Karolina Breguła to artystka multimedialna, autorka instalacji, happeningów, wideo i fotografii. Właśnie przygotowuje film, pt. "Obraza" – kilkunastominutowa praca wideo, którą obejrzeć będzie można w stołecznej Zachęcie we wrześniu tego roku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ukazujemy swoją filmową stronę!

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2013 11:00
Uruchomiliśmy bloga o nazwie "Filmowa Strona Czwórki". Znajdziecie na nim materiały o tematyce filmowej i serialowej.
rozwiń zwiń