Wojciech Mecwaldowski w sklepie dla samobójców

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 12:00
Wszystko jest straszne i groźne - czasy, miasto, ludzie. W tej sytuacji oazą spokoju, w której można odnaleźć szczęście, jest sklep dla samobójców. O filmie w czwórkce opowie aktor Wojciech Mecwaldowski.
Wojciech Mecwaldowski w Czwórce
Wojciech Mecwaldowski w CzwórceFoto: Wojciech Kusiński/PR

Właściciele sklepu dla samobójców, rodzina Tuvache, oferuje szeroki asortyment tego, co jest potrzebne, aby przedwcześnie zakończyć swoje życie. Wszystko toczy się idealnie, aż do chwili, gdy Lucrece Tuvache powija trzecie dziecko - syna - Alana…

Film w polskiej wersji językowej od piątku w kinach, a jednym z głosów, który usłyszycie  w czasie projekcji to głos Wojciecha Mecwaldowskiego.

O pracy nad dubbingiem aktor opowie w piątkowej "Stacji Kultura", 9 sierpnia po godzinie 11.00

Czytaj także

Mateusz Damięcki: chciałbym mieć specjalizację "aktor międzynarodowy"

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 14:00
W niektórych częściach świata "Zagubiony czas" radzi sobie lepiej niż "Wielki Gatsby". W tej niemieckiej produkcji główną rolę męską zagrał polski aktor - Mateusz Damięcki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Borys Szyc o filmach, których... nie oglądał

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 16:19
W sobotniej "Kontrkulturze" zagości Iza Rutkowska, która opowie o mobilnych pomnikach, poznamy historię znaczków pocztowych, a Borys Szyc opowie, jakich filmów nie ogląda i dlaczego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Andrzej Grabowski: szkoła teatralna była dla mnie jak nieustające wakacje

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 12:30
- Nigdy nie myślałem o zawodzie aktora. Za to bardzo chciałem być studentem szkoły teatralnej - tak wybór kierunku studiów wspomina znany aktor Andrzej Grabowski. I dodaje, że nie chodziło tylko o piękne dziewczyny.
rozwiń zwiń