Telenowela Closterkellera

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2011 12:54
Anja Orthodox - wokalistka Closterkellera - zdradziła w Czwórce kulisy mrocznej historii rozgrywającej się na krążku "Bordeaux", najnowszej płycie zespołu.
Audio

- Ta płyta jest napisana jako spójna opowieść. Gdy się zna historię, którą na niej snuję od początku, to działa trzy razy silniej – mówiła Anja Orthodox w audycji Bartka Koziczyńskiego o dziewiątej studyjnej płycie Closterkellera. Album "Bordeaux", który swoją premierę miał 16 września, to pierwsze w dziejach zespołu wydawnictwo pomyślane jako koncept album.

- Tematem tej płyty jest próba walki człowieka z  fatum i czasem. Ukazane jest to przez pryzmat związku dwojga ludzi o imionach Ona i On. W zasadzie to byłaby taka telenowela, gdyby nie osoby bohaterów: uduchowione, piękne, mistyczne – zdradziła w Czwórce kulisy swojej płytowej opowieści wokalistka zespołu.

Na pierwszy singiel promujący album, zespół wybrał utwór "Bez odwrotu", zainspirowany twórczością Tomasza Beksińskiego.

Aby dowiedzieć się więcej o nowej płycie Closterkellera i o personalnych zmianach wewnątrz grupy, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Czytaj także

Trzeci kolor: Violet

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2011 11:00
- Obok naszej sali prób było prosektorium i czasami czuć było formalinę - posłuchaj jak powstawała przełomowa płyta Closterkeller.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyczny hołd złożony Tomkowi Beksińskiemu

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2011 15:03
17 października na sklepowe półki trafi płyta będąca wynikiem współpracy grupy OMNI i Macieja Januszko z formacji MECH. Na krążku zatytułowanym "tOMEk Beksiński", który został stworzony z myślą o uczczeniu artysty, będzie można znaleźć dziesięć piosenek.
rozwiń zwiń