Jakub Wocial: w musicalu mogę wszystko

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 12:40
Jakub Wocial tańczył i śpiewał w różnych teatrach na świecie. W warszawskiej Rampie postanowił wskrzesić ducha Fredy'ego Mercury'ego w musicalu "Rapsodia z Demonem".
Audio
  • Jakub Wocial opowiada, jak zostać aktorem musicalowym i zapraszana na spotkanie z zespołem Queen w Teatrze Rampa w Warszawie (W to mi graj/Czwórka)
30 października w warszawskim Teatrze Rampa odbędzie się premiera Rapsodii z Demonem. Jakub Wocial zdradza nam szczegóły tego przedsięwzięcia i tłumaczy, dlaczego aktorzy tego widowiska patrzą na widzów z góry
30 października w warszawskim Teatrze Rampa odbędzie się premiera "Rapsodii z Demonem". Jakub Wocial zdradza nam szczegóły tego przedsięwzięcia i tłumaczy, dlaczego aktorzy tego widowiska patrzą na widzów z góry Foto: mat. promocyjne

- Udało nam się stworzyć niezwykle zgrany zespół utalentowanych ludzi, którzy w połączeniu z aktorami Rampy okazali się być mieszanką wybuchową. Co do tego nikt nie ma wątpliwości - mówi gość Czwórki.

W musicalu usłyszymy największe przeboje grupy Queen - w nowych aranżacjach, teatralnej inscenizacji i w niezwykłych interpretacjach. "Rapsodia z Demonem" to kolejne przedsięwzięcie Jakuba Wociala, który musicalem zawodowo zajmuje się już od 10 lat. - Jestem wielkim fanem tego gatunku - zapewnia wokalista i tancerz. - A wszystko oczywiście zaczęło się od "Metra".

Jakub Wocial opowiada, jak wyglądała jego droga na światowe sceny i zdradza, w jaki sposób wampiry na zawsze odmieniły jego życie.

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Paweł Michno (tancerz, instruktor, choreograf, sędzia taneczny)

Data emisji: 27.10.2015

Godzina emisji: 21.00

kul/mg