Radek Pestka na Snapie: nie jestem jak Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 15:40
Zwycięzca modowego talent show jest mocno obecny na Snapchacie. - Staram się prawie non stop wrzucać to, co robię, ale nie jestem jak Jessica Mercedes czy Maffashion, które dodają coś codziennie chyba co tysiąc sekund - mówi.
Audio
  • Radek Pestka o swojej obecności na Snapchacie (Czwórka/Snapcha(r)t)
Radek Pestka jest nie tylko modelem, ale także blogerem piszącym o trendach
Radek Pestka jest nie tylko modelem, ale także blogerem piszącym o trendachFoto: Czwórka

Radek przyznaje, że w świecie mody konto na Snapie to konieczność. - Teraz jest tak, że jak przychodzi młoda modelka na casting, to patrzy się na jej konto. Jeśli obserwuje cię milion osób, to idziesz w pokazie - wyjaśnia. Wspomina także, że sam zaczął snapować już dwa lata temu, kiedy ani on, ani ta aplikacja nie były jeszcze popularne. - Z portalu, na którym wysyłało się śmieszne filmiki i zdjęcia, zrobiło się miejsce, w którym widzimy sławne osoby i gdzie, promując jakiś produkt, można zarobić - przyznaje.

Gość Mateusza Patyka zdradza też, za co ceni szafiarkę Jessicę Mercedes i jak reaguje na snapy od gimnazjalistek oraz licealistek, które wyznają mu miłość.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Gość: Radek Pestka (model, bloger modowy)

Data emisji: 18.02.2016

Godzina emisji: 10.00

mg/mm

Czytaj także

Ola Ciupa: w showbizie nie ma nic na siłę

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 12:20
W teledysku Donatana "My, Słowianie" prała, w Czwórce zaśpiewała. - To był mój pierwszy raz. Na co dzień skupiam się na studiach i pracy w telewizji muzycznej - mówi Ola Ciupa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Gilon: moim celem jest praca w telewizji

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 10:45
- Mam zamiar dobrze wykorzystać moją popularność. Przyszłość wiążę z telewizją, ale także z... muzyką - mówiła w Czwórce Karolina Gilon.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jagoda Judzińska: nie ma dla mnie tematów tabu

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 10:45
Jagoda wystąpiła w telewizyjnym show dla przyszłych modeli i modelek. Wcześniej, przez bielactwo, przez wiele lat wstydziła się swojego ciała.
rozwiń zwiń