Iza Lach zagrała Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 14:18
Artystka, której awangardowy pop twórczo łączy brzmienia fortepianu z syntezatorowym beatem wystąpiła w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
Audio
Iza Lach na koncercie w Ministerstwie Dźwięku
Iza Lach na koncercie w "Ministerstwie Dźwięku"Foto: Bartosz Bajerski

Iza Lach - wokalistka i kompozytorka - ciągle poszukuje nowych pomysłów kompozytorskich i dekonstruje różne trendy w muzyce elektronicznej oraz popie. Jej debiutancki album "Już Czas" ukazał się we wrześniu 2008 roku (Iza nagrała go mając zaledwie 16 lat!). Jesienią zeszłego roku ta utalentowana artystka z Łodzi skończyła prace nad swoim drugim krążkiem "Krzyk". Jest on w całości autorskim materiałem Izy, która odpowiada za teksty, kompozycję i produkcję albumu.

Rok 2012 to niebywały sukces Polki na światowym rynku. Wszystko za sprawą współpracy ze Snoop Doggiem, który zaprosił wokalistkę do utworów "Set it off" i "Life Of The Party". Ten drugi wylądował na specjalnym mixtapie Snoopa "Ladies First". Obecnie Iza szykuje się do wydania płyty nakładem wytwórni związanej ze Snoop Doggiem - premiera  jeszcze przed świętami.

Posłuchaj koncertu Izy Lach z "Ministerstwa Dźwięku" i obejrzyj galerię zdjęć z tego wydarzenia!

Czytaj także

Koncert Łąki Łan w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2014 17:00
Łąki Łan to polski zespół, grający - według samych muzyków - "łąki funk”, a zdaniem recenzentów - połączenie muzyki punk oraz funk. Zapraszamy do obejrzenia reemisji koncertu w "Ministerstwie dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Novika zaśpiewała w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 12:00
To jedna z najważniejszych reprezentantek chilloutowego nurtu w polskiej elektronice. W Czwórce artystka zaprezentowała materiał ze swojej ostatniej płyty "Lovefinder".
rozwiń zwiń
Czytaj także

AbradAb w Czwórce! Zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 19:00
W połowie lat dziewięćdziesiątych objawił się "hardcore psycho-rap", a polska scena muzyczna przeżyła trzęsienie ziemi. Jednym z ludzi, którzy odpowiadają za tę rewolucję, jest AbradAb. W sobotę artysta wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń