Koncert Łąki Łan w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2014 17:00
Łąki Łan to polski zespół, grający - według samych muzyków - "łąki funk”, a zdaniem recenzentów - połączenie muzyki punk oraz funk. Zapraszamy do obejrzenia reemisji koncertu w "Ministerstwie dźwięku".
Audio
Łąki łan podczas koncertu w Czwórce
Łąki łan podczas koncertu w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

Koncerty zespołu określa się jako energetyczne i pełne humoru. W lutym 2010 roku druga płyta formacji "ŁąkiŁanda" uzyskała nominację do Fryderyków w kategorii: muzyka alternatywna.

Obejrzyj pozostałe koncerty w "Ministerstwie dźwięku"!

Wbrew plotkom legendarny image zespołu wcale spektakularnemu detuningowi nie uległ i nie ulegnie, choć muzycy żartowali w Czwórce przed koncertem, że "ostatnio przebierają się też za groby". - Ale nasz image trochę zmienia się cały czas, bo zmienia także się nasza muzyka - powiedział wokalista. - Niemożliwe jest, by każda piosenka na każdym koncercie wykonana została identycznie, bo stan ducha i umysłu na każdym koncercie jest inny.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia wideo z koncertu formacji z Czwórki!!!

Zobacz więcej na temat: Czwórka koncert MUZYKA
Czytaj także

Łąki Łan: Czasami jesteśmy jak The Prodigy

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 15:00
Niewielu muzyków może pochwalić się koncertem dla 400 tysięcy osób. Członkowie owadziej grupy zaznali tej przyjemności w czasie ostatniego Przystanku Woodstock, co też uwiecznili na specjalnym DVD.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dubioza Kolektiv - koncert bośniackiej legendy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 15:00
Dubioza Kolektiv, grupa, której sławę przyniosły m.in. wspólne nagrania z Fun-Da-Mental, wystąpiła w "Ministerstwie dźwięku". Zapraszamy do obejrzenia koncertu i galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń