Życie jest jak ogród...

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2011 15:57
Co robić i jak żyć? Z tym pytaniem – zarówno serio, jak i z przymrużeniem oka - próbuje się zmierzyć trener osobisty Miłosz Brzeziński.
Audio

- Książka "Życiologia" jest książką, która jest poradnikiem. Mówi o tym, że ludzie są kłótliwi i leniwi. Nie jest to poradnik dla wróżek, odkryj w sobie, że kosmos, że jak motywacja cię najdzie, to już do końca życia będziesz na tej fali sukcesu – opowiada gość Justyny Dżbik.

Miłosz podkreśla, że ludzie są w permanentnym trudzie i znoju, a chwile motywacji trzeba szanować, ponieważ tak rzadko przychodzą. Całość naszej aktywności w życiu podzielić można, jego zdaniem, na różne "ogrody" – różne pola naszych działań. Te trzy ogrody to dom, praca i ja.

Dbanie o każdy z naszych "ogrodów" nie jest łatwe. – Nie zrobisz tak, by wszędzie było fajnie – mówi Brzeziński. Przykładem może być nasze budowanie relacji. - Związki to nie tylko czas do momentu, gdy kończą się komedie romantyczne, kiedy wszyscy są mili i sympatyczni, a niagara endorfin zalewa całe kontynenty. Po tym trzeba iść po ziemniaki i umyć kibel – rysuje twardą rzeczywistość Miłosz.

Więcej porad w dźwięku audycji.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Inni dają nam ogień do działania

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 17:43
Niewielu ludzi jest w stanie żyć w pojedynkę i tak też podejmować różne aktywności oraz decyzje. Większość z nas potrzebuje kontaktu z innymi i nie ma w tym nic złego!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto jest lepszym szefem? Kobieta czy mężczyzna?

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2011 17:31
Według najnowszych badań 52% Polaków, deklaruje, że właściwe funkcjonowanie firmy wiąże z równym podziałem jej pracowników na mężczyzn i kobiety. W Czwórce rozmawiamy o tym, czy rynek pracy ma płeć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

25 lat i co dalej?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 09:11
Pierwsze zmarszczki i siwe włosy, tykający zegar biologiczny i odczuwana presja, by osiągać sukces. 25-30-latkowie zastanawiają się, czy dobrze żyją. Bywa ciężko.
rozwiń zwiń