X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kryzys

Ekspert: w sytuacji kryzysowej decydujące są lokalne struktury

– Powinniśmy mieć system informujący o niebezpieczeństwie, umożliwiający dobrą reakcję na zagrożenie, po czym pozwalający likwidować jego skutki. Z naszych analiz wynika, że nadal nie jest najlepiej – mówił w Polskim Radiu 24 Marek Bieńkowski, dyrektor Departamentu Porządku i Bezpieczeństwa Wewnętrznego Najwyższej Izby Kontroli.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Najwyższa Izba Kontroli kryzys bezpieczeństwo straż pożarna policja

Mija 10 lat od czarnego poniedziałku na giełdach

Mija 10 lat od wstrząsu światową gospodarką. 15 września 2008 r. upadł jeden z największych i najstarszych amerykańskich banków Lehman Brothers. To uruchomiło lawinę, której konsekwencje gospodarcze i społeczne widzimy do dziś. Stany Zjednoczone i Europa, które najbardziej ucierpiały na kryzysie, dziś spierają się o cła i granice wolnego handlu. Czy jest szansa na porozumienie? O tym w rozmowie z Katarzyną Żukrowską z SGH.
Zobacz więcej na temat:  kryzys lehman brothers