Umiejętności zdobywaj online. To jest możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 20:40
Na czas kwarantanny uczniowie kontynuują naukę w domach. Prace domowe dostają mailem, a sprawdziany piszą online. Czy na ten tryb przestawiły się także instytucje edukacji nieformalnej - szkoły językowe, domy kultury, ludzie prowadzący kursy szycia, rysunku, modelarstwa?
Audio
  • Jakie umiejętności można zdobyć w sieci? (Czat Czwórki/Czwórka)
Celem akcji Caritasu Tornister pełen uśmiechów jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów przez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych dla najuboższych dzieci
Celem akcji Caritasu "Tornister pełen uśmiechów" jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów przez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych dla najuboższych dzieciFoto: shutterstock.com

W tej chwili w naszej szkole językowej wszyscy pracują z domów. I lektorzy, i uczstnicy kursów. Używamy najpopularniejsych komunikatorów online - mówi Łukasz Urbański z Lingua Nova. - Zwiększyliśmy liczbę zajęć indywidualnych, bo jest ku temu fantastyczna okazja i pracujemy nad zapleczem sprzętowym i programistycznym - dodaje.

Dbanie o swój rozwój, zdobywanie nowych umiejętności to zdaniem psychologów ważny element życia w czasie kwarantanny. Poprawia nasze samopoczucie i "zakotwicza" w życiu. Przyznaje to także Piotr Galus, który w audycji opowiada, jak w czasach pandemii radzą sobie fani biegania, fitnessu i aktywności ruchowej. 

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotra Firan

Materiał przygotowała: Weronika Puszkar

Gość: Łukasz Urbański (Szkoła Lingua Nova), Piotr Galus (trener, autor programu "4 bieg")

Data emisji: 24.03.2020

Godz. emisji: 15.05

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak