Męskie stylizacje. Róż jest dla panów

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 16:17
- Okazuje się, że mężczyźni chcą i potrzebują porad modowych - mówi bloger Łukasz Podliński. - Wskazówki ze świata mody okazują się dla nich bardzo przydatne - wyjaśnia.
Audio
  • Łukasz Podliński, bloger opowiada o modzie męskiej i męskich stylizacjach (Czat Czwórki/Czwórka)
Świat mody męskiej może serwować świetną zabawę
Świat mody męskiej może serwować świetną zabawęFoto: pixabay.com

Mężczyźni często zaniedbują swój strój, czasem nie wiedzą jak się ubrać, by nie wyglądać jak w przebraniu. Media zalewają tony poradników i programów modowych dla kobiet, tymczasem okazuje się, że płeć brzydsza, też chętnie korzysta z takich wskazówek.

- Podstawą dobrego ubrania jest to, że mamy się czuć w nim dobrze - mówi Łukasz Podliński, bloger, podlinski.net. - W formalnym stroju też można odnaleźć swój komfort. Ubrania dobierajmy do swego charakteru, osobowości - wyjaśnia.

Łukasz Podliński na swoim blogu organizuje konkurs "Metamorfozy" na czym on polega, a także czy mężczyzna powinien mieć różowe ubrania w swojej garderobie gość Czwórki opowiadał w audycji.

*** 

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Łukasz Podliński (bloger modowy podlinski.net)

Data emisji: 16.08.2016

Godzina emisji: 16.05

pj

Czytaj także

Modowe grzechy Polaków? Jest ich coraz mniej

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 15:30
- Biorąc pod uwagę mocno okrojony budżet młodzi Polacy ubierają się bardzo dobrze. Mają gust, wyczucie stylu i nie odstają od reszty świata - przekonuje dziennikarz Marcin Cejrowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Częste mycie skraca życie? "Tak, choć to zależy od mydła"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 17:00
- Mydło drogeryjne to najczęściej syndet, czyli chemiczna kostka myjąca. Dlatego lepiej używać mydła rzemieślniczego - przekonuje Anna Bieluń.
rozwiń zwiń