X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ms. Obsession. To ona wyda płytę z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 18:15
Znamy już laureatkę konkursu audycji "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Radiowa Czwórka razem z Agencją Muzyczną Polskiego Radia debiutancki krążek wyda Ms. Obsession. 
Audio
  • Ms. Obsession o udziale w konkursie Czwórki i pomyśle na swój debiut (Będzie głośno/Czwórka)
Ms. Obsession, czyli Aleksandra Warchoł pochodzi z Chełmna. Oprócz śpiewania, zajmuje się pisaniem tekstów oraz produkcją muzyczną
Ms. Obsession, czyli Aleksandra Warchoł pochodzi z Chełmna. Oprócz śpiewania, zajmuje się pisaniem tekstów oraz produkcją muzyczną Foto: mat. promocyjne

Norbert Borzym Ms. Obsession nie ogranicza się do jednego stylu. W jej twórczości słychać muzykę elektroniczną, soul, r&b, trip-hop, a nawet rock. Są też emocje. I to wszystko sprawia, że te kompozycje poruszają słuchacza

- Ms. Obsession jest młodą, ale za to bardzo dojrzałą artystką. Świadoma swoich kompozycji i produkcji. W jej piosenkach jest powiew świeżości, to bardzo dobrze przygotowana solidna porcja muzyki. Tutaj treść równoważy się z formą - uzasadnia wybór Damian Sikorski, pomysłodawca konkursu i gospodarz audycji "Będzie głośno!". 

Świeżość brzmienia Ms. Obsession docenia także Hanna Dołęgowska, Dyrektor-Redaktor Naczelny Czwórki. - W jej muzyce jest coś nowego, wokalistka zwraca uwagę brzmieniem głosu i sprawia, że chce się słuchać kolejnych utworów. I jestem przekonana, że będzie o niej głośno także za sprawą "Będzie głośno!" w Czwórce - tłumaczy. Szef muzyczny Czwórki zwraca zaś uwagę na profesjonalizm zwyciężczyni. - Ms. Obsession zaproponowała nowoczesne brzmienie, zróżnicowane utwory i interesujące interpretacje. Słychać w jej muzyce dbałość o szczegóły i pomimo niezbyt łatwych piosenek, pewnego rodzaju przebojowość. Tego rodzaju połączenia staramy się prezentować w muzyce, którą gramy na antenie - mówi Jacek Kruczek.

Ula Kaczyńska Ms. Obsession nie boi się ładnych melodii, współpracuje z ambitnymi producentami. To artystka w naszym, Czwórkowym klimacie 

Konkurs "Wydaj płytę z Będzie głośno!" trwał od 1 lipca do 15 sierpnia. Należało spełnić dwa warunki: mieć gotowy materiał na płytę i nie być związanym kontraktem z wytwórnią fonograficzną. W trakcie trwania wakacji w audycji "Będzie głośno!" słuchacze mogli zapoznać się z utworami zgłoszonych artystów. - Zgłosiło się ponad stu artystów - mówi Sikorski. - To były profesjonalnie przygotowane nagrania ambitnej muzyki z ciekawymi tekstami, od rocka, przez pop, elektro, hip-hop, reggae, aż po muzykę klasyczną! Pokazuje to, że mamy w Polsce wielu tak zdolnych muzyków, którzy pragną zaistnieć na scenie - dodaje.


Ms. Obsession i Damian Sikorski Ms. Obsession i Damian Sikorski

Premiera albumu laureata konkursu planowana jest na przełom października i listopada w studiu radiowej Czwórki. Koncert wyróżnionego artysty odbędzie się we wrześniu a laureata na przełomie października i listopada.

Co o wygranej powiedziała sama artystka? W jaki sposób zamierza świętować wygraną i jak powstawał materiał na jej debiutancką płytę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Ms. Obsession.

***

"Będzie głośno!" to jedyny w Polsce program radiowy, który umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Zespoły, które zgłaszają się za pośrednictwem strony czworka.online zapraszane są do audycji na żywo, aby zaprezentować się zarówno w rozmowie, jak i w mini koncercie akustycznym. Ich utwory zamieszczane są na liście przebojów „Będzie głośno!”. Słuchacze Czwórki codziennie oddają głosy na artystów, którzy najbardziej przypadli im do gustu.

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Smolik i Kev Fox nagrywali u Petera Gabriela

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 14:30
- Nowe piosenki powstawały w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. To mityczne studio, w którym nie ma żadnych barier. Wszystko odbywa się w jednym pomieszczeniu. Nikt ani nic nie odgradza muzyków od reszty świata - opowiadają Andrzej Smolik i Kev Fox.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hora. O elektronice dalekiej od klubowych klimatów

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 11:30
Tym razem w audycji przesłuchujemy warszawski duet Hora, czyli kompozytora i producenta Szymona Zielonkę oraz wokalistkę i autorkę tekstów Kasię Stefańską.  
rozwiń zwiń