Inna strona muzyki. Członkowie zespołu Sonbird opowiadają o kreatywności i pokorze

Młodzi muzycy z zespołu Sonbird mogą poszczycić się udziałem w jednym z najważniejszych festiwali dla zespołów początkujących "Supporty". Ich karienia rozwija się w błyskawicznym tempie. Jak udało im się osiągnąć tak duży sukces w tak krótkim czasie?
Zespół Soundbird
Zespół SoundbirdFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Inna strona muzyki. Członkowie zespołu Sonbird opowiadają o kreatywności i pokorze
Opis

Zespół w obecnym składzie tworzy muzykę od półtora roku. Członkowie grupy przyznają, że sami są zaskoczeni nagłą popularnością swojej twórczości - Jesteśmy zaskoczeni i niezmiernie szczęśliwy tym, co się wokół nas dzieje - mówili w rozmowie z Damianem Sikorskim.

Artyści przyznają, że dużo dała im znajomość z Wojciechem Pilichowskim i warsztaty w Muzycznej Owczarni, z którą artysta jest związany. - W trakcie trwania festiwalu "Supporty" razem z innymi uczestnikami konkursu braliśmy udział w warsztatach Muzycznej Owczarni. Tam poczuliśmy, że inni muzycy nie są naszymi konkurentami - klimat tego miejsca pokazał prawdziwą magię muzyki - przekonywali. 

W audycji opowiedzieliśmy o projekcie realizowanym z udziałem telewizji, a także o najbliższych planach, inspiracjach i muzycznych autorytetach. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

W drugiej godzinie audycji w studiu zagościł zaś zespół Ann. Muzycy opowiedzieli o debiutanckim albumie pt. "Fragmenty". 20 października na antenie radiowej Czwórki można było posłuchać premierowo najnowszych utworów. Posłuchaj drugiej godziny audycji  "Będzie głośno!", 20.10.2017 <<<

Zespół ANN Zespół ANN

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: zespół Sonbird, zespół Ann

Data emisji: 20.10.2017

Godzina emisji: 18.04

ac/kh

Playlista