Duet Honeycomb zagrał w Czwórce. Oto, jak "lepili dźwiękami"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 19:00
- Lepimy dźwiękami, kleimy jak miód - mówią o swojej muzyce członkowie Honeycomb. Duet wyróżniona w tegorocznym konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno" wystąpiła w koncertowym studiu Czwórki.
Audio
Duet Honeycomb w Czwórce
Duet Honeycomb w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

Honeycomb to tak naprawdę Zuzanna Kędzierska i Michał "Włødzimierz" Włodarczyk - dwuosobowy projekt ze Śląska, tworzący mieszankę muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami i liryczną opowieścią. Nie gonią, nie uciekają. Biegną, bo jak przyznają - nie lubią stać w miejscu. Tworzą w zaaranżowanym przez Michała domowym studiu. W tym duecie Zuzanna Kędzierska odpowiada za wokal. Michał "Włødzimierz" Włodarczyk to producent, kompozytor i multiinstrumentalista, z kilkoma solowymi projektami na koncie.

ZOBACZ WIĘCEJ o Honeycomb >>>

Pierwszy singiel Honeycomb pojawił się w sieci we wrześniu 2018, a już w grudniu zostali laureatami festiwalu Bass&Beat Festival we Wrocławiu. Latem 2019 wystąpili między innymi na Fest Festival czy Slot Art Festival. We wrześniu tego roku zostali wyróżnieni w trzeciej odsłonie konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", którego pomysłodawcą jest Damian Sikorski.


Honeycomb1200.jpg
Honeycomb: staramy się zarażać naszą muzyką >>>

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty w Czwórce >>>

***

Koncert duetu Honeycomb" odbył się w piątek (20.12) po godz. 18.05 w audycji "Będzie głośno!". Program poprowadził Damian Sikorski.

mat. pras./kd/kul

Czytaj także

Finał akcji "EKOiści": koncert Funk Da System w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 20:12
Zespól Funk Da System wystąpił na deskach Czwórkowej sceny trzy lata temu. Od tego czasu ukazała się m.in. płyta długogrająca grupy pt. "Kwantissimo", muzycy zagrali też wiele koncertów. Teraz powrócili do nas w ramach akcji "EKOiści". 
rozwiń zwiń