Honeycomb w Czwórce. Retransmisja drugiej części koncertu

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 10:50
- Lepimy dźwiękami, kleimy jak miód - mówią o swojej muzyce członkowie Honeycomb. W "Będzie głośno!" przypomnieliśmy ich występ, który odbył się w Czwórce w grudniu 2019 roku.
Duet Honeycomb w Czwórce
Duet Honeycomb w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

Posłuchaj
The Dumplings 1200.jpg
Koncertowy "Raj" - The Dumplings w Czwórce

Honeycomb to tak naprawdę Zuzanna Kędzierska i Michał "Włødzimierz" Włodarczyk - dwuosobowy projekt ze Śląska, tworzący mieszankę muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami i liryczną opowieścią. Nie gonią, nie uciekają. Biegną, bo jak przyznają - nie lubią stać w miejscu. Tworzą w zaaranżowanym przez Michała domowym studiu. W tym duecie Zuzanna Kędzierska odpowiada za wokal. Michał "Włødzimierz" Włodarczyk to producent, kompozytor i multiinstrumentalista, z kilkoma solowymi projektami na koncie.

ZOBACZ WIĘCEJ o Honeycomb >>>

Pierwszy singiel Honeycomb pojawił się w sieci we wrześniu 2018, a już w grudniu zostali laureatami festiwalu Bass&Beat Festival we Wrocławiu. Latem 2019 wystąpili między innymi na Fest Festival czy Slot Art Festival. We wrześniu 2019 roku zostali wyróżnieni w trzeciej odsłonie konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno", którego pomysłodawcą jest Damian Sikorski.

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty w Czwórce >>>

***

Retransmisja pierwszej części koncertu Honeycomb miała miejsce w piątek 17.09 po godz. 19.30, drugiej - 24.09. Audycję "Będzie głośno!" prowadził Damian Sikorski.

mat. pras./kd/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka rozrywkowa

Czytaj także

Finał akcji "EKOiści": koncert Funk Da System w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 20:12
Zespól Funk Da System wystąpił na deskach Czwórkowej sceny trzy lata temu. Od tego czasu ukazała się m.in. płyta długogrająca grupy pt. "Kwantissimo", muzycy zagrali też wiele koncertów. Teraz powrócili do nas w ramach akcji "EKOiści". 
rozwiń zwiń