Girls On Fire - ten koncert to ogień!

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 19:00
Na koncercie w Czwórce zespół Girls On Fire zaprezentował materiał ze swojej debiutanckiej płyty pt. "Siła kobiet".
Audio
  • Koncert Girls on Fire na Czwórkowej scenie (Będzie głośno!/Czwórka)
Girls On Fire na scenie Czwórki
Girls On Fire na scenie CzwórkiFoto: Bartosz Bajerski

Girls on Fire to wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki, finalistki trzeciej edycji programu "X Factor", związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem "Siła kobiet", którego premiera odbyła się 8 marca 2017 r. "Siła kobiet" to projekt poświęcony nie tylko o muzyce, sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń, ale także działaniu na rzecz kobiet.

Podczas koncertu w Czwórce Girls on Fire zabrały słuchaczy w podróż, w trakcie której można było poznać ich kobiece spojrzenie na muzykę i rzeczywistość opisaną w autorskich tekstach. Podróż ta, jak to kobieta, była zmienna -  dynamiczna, pełna energii, zmysłowa, sentymentalna i zaskakująca.

Zobacz więcej Koncerty Czwórki <<<

***

Girls on Fire w Radiowej Czwórce wystąpiły w piątek (17.03) o godz. 18.05 w audycji "Będzie głośno!". Program poprowadził Damian Sikorski.

Od września ub.r. Czwórki można słuchać w Internecie na stronie czworka.online, w smartfonach po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji "Polskie Radio" oraz w cyfrowych radioodbiornikach.

mat. pras./kd/kul

Czytaj także

Zespół Łyko zagrał koncert w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 12:35
W studiu Czwórki 13 stycznia, w audycji "Będzie głośno" wystąpił zespół Łyko. Koncertu można było posłuchać nie tylko w audycji "Będzie głośno!", ale także obejrzeć na stronie czworka.online.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tekno - koncert na żywo w studiu Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 10:00
W środę 18 stycznia w Czwórkowym Studiu wystąpił na żywo zespół Tekno. Koncert mogliście oglądać m.in. na stronie czworka.online oraz Czwórkowym Facebooku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bajzel na scenie Czwórki! Posłuchaj koncertu

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2017 10:40
Znany muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów - Bajzel był kolejnym artystą, który wystąpił na scenie koncertowej Czwórki.
rozwiń zwiń