Dj Adamus zrobi Ibizę na warszawskim dachu

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 11:27
- Lubię robić rzeczy, do których czuję pasję - mówi DJ Adamus, organizator Ibiza Camp On! Festival. - W momencie, gdy czuję, że coś fajnie zrobić, skrzyknąć ludzi, to wtedy to powstaje - opowiada o początkach festiwalu. 
Audio
  • DJ Adamus opowiada o Ibiza Camp On! Festival (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: DisobeyArt/Shutterstock

Dwa lata temu, na pierwszej edycji Ibiza Camp On! Festival pojawił się Felix da Funk. - Później my wywieźliśmy ludzi na Ibizę, następnie ja nagrałem tam teledysk - mówi gość Kamila Jasieńskiego. - Rok temu sezon nam minął dosyć szybko, nie było czasu żeby zająć się festiwalem, ale poznałem Luisa del Villar, którego w tym roku zapraszamy do Warszawy - dodaje. 

Czytaj także:
koncert konfetti festiwal 1200.jpg
Slot Art Festival. Muzyczno-kulturalne uderzenie w dawnym opactwie

Tegoroczna edycja Ibiza Camp On! Festival odbędzie się 22 czerwca na dachu, w Klubie The View Warsaw. - Złożyliśmy taki mini-festiwal i te brzmienia z Ibizy, które są tylko jakąś wyrywkową częścią tej muzyki, pojawią się w Warszawie - mówi DJ Adamus. - Pod brzmienia Ibizy można podpiąć wszystko, i hip hop, i muzykę klubową, ale na pewno kojarzy się z pozytywnym brzmieniem Balearów, i takie Luis będzie grał - pozytywnie, ciepło i tanecznie - dodaje. 

Jaka jest Ibiza dziś? Czy czuć tam jeszcze hipisowską nutę lat 70.? Kogo jeszcze usłyszymy na Ibiza Camp On! Festival? I czy gości warszawskiej imprezy na dachu wieżowca zastanie świt? O tym w nagraniu audycji.  

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: DJ Adamus

Data emisji: 21.06.2018

Godzina emisji: 8.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dwudziestka z hip-hopu. Dwa światy w jednej książce

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 11:00
- W tej książce chcieliśmy połączyć dwa światy: tych, którzy są bardziej na świeczniku, jak Pezet i Łona. A z drugiej strony np. Ania Wójcik czy Rafał Grobel, nazwiska, które przeciętnym słuchaczom niewiele mówią, ale mają swój wkład w to jak ta scena się rozwijała i rozwija - mówią autorzy książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Slot Art Festival. Muzyczno-kulturalne uderzenie w dawnym opactwie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 08:00
Koncerty takich gwiazd jak Luxtorpeda, Łona i Webber, Max Bravura, Paula i Karol, L.Stadt, czy Gooral, ale także warsztaty, wystawy i spotkania z artystami - to wszystko podczas Slot Art Festival, który odbędzie się w Lubiążu nieopodal Wrocławia. Wydarzenie swoim patronatem objęła Czwórka.
rozwiń zwiń