X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Bomba negatywnych komentarzy". Czym jest review bomb?

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 15:24
Review bomb to wystawianie negatywnych komentarzy grom nie ze względu na ich jakość, lecz na działanie producenta, które nie spodobały się graczom.
Audio
  • Na czym polega review bomb? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Bodnar Taras/Shutterstock.com

- Zachodzi, gdy nagle setki czy tysiące osób zostawiają negatywne oceny w sieci pod konkretną grą. One pojawiłyby się naturalnie, jeśli gra byłaby jest po prostu kiepska. Ale w tym przypadku tak nie jest - mówił Bolesław Breczko z Wirtualnej Polski. - Głośnym przykładem jest gra "Scyrim", wokół której przez wiele, wiele lat urosła grupa tzw. moderów, czyli ludzi, którzy za darmo tworzą do niej dodatki. W pewnym momencie platforma, na której mamy grę, postanowiła za te mody pobierać opłaty, co wzburzyło graczy i samych moderów. Zbombardowali platformę negatywnymi komentarzami, choć sama gra przecież się nie zmieniła.

Review Bomb padają także nowe tytuły. Które? W jaki sposób ich twórcy w nim walczą? O tym w materiale reporterskim, który przygotowała Martyna Ogonek.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 26.03.2018

Godzina emisji: 8.15

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak