X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Slow not lazy". Jak walczyć z wypaleniem zawodowym?

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 09:20
Ciągła presja towarzyszy nam nie tylko w życiu zawodowym, jednak - jak wynika z rankingu "The Workforce View in Europe 2018" - aż 27 proc. Polaków stresuje się w pracy. Dlatego rozpoczęła się akcja "Slow not lazy".
Audio
  • O akcji "Slow not lazy" opowiada jedna z organizatorek (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: JETACOM AUTOFOCUS/Shutterstock.com

- Jedna trzecia pracujących Polaków to bardzo dużo, a długotrwały stres może być przyczynkiem wypalenia zawodowego - mówiła Karolina Krawczyk, studentka SWPS jedna z organizatorek akcji "Slow not lazy". Jak tłumaczyła, stres możemy podzielić na dwa obszary: ten, który nas motywuje do działania i ten, który odbiera nam do nich siłę. - Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia, ale nie w nadmiarze. Dlatego warto starać się zarządzać naszym życiem w taki sposób, żeby ten stres neutralizować. Nie przekraczajmy momentu, w którym motywacja zamienia się w stres destrukcyjny.

Jak doszło do zorganizowania akcji "Slow not lazy" i na czym ona polega? Jak ma działać tak kampania i w jaki sposób można wziąć w niej udział? O tym w nagraniu rozmowy, którą przygotował Mateusz Kulik

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 11.06.2019

Godzina emisji: 6.35

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak