Hard bass, ciężka elektronika na Czeluść Festival 2019

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 11:39
Tegoroczna odsłona Czeluść Festival już 8 - 10 sierpnia. Impreza zostanie przedłużona o jeden dzień, a wydarzenie oczywiście odbędzie się pod patronatem Czwórki.
Audio
  • O festiwalu Czeluść 2019 opowiadają Kosa i Jutro (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Czeluść
CzeluśćFoto: Adam Świetlicki/Czwórka

R41.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Czeluść Festiwal 2019 - patronat Czwórki >>>

- "Ruski pop", który mamy na naszym festiwalu właściwie od pierwszej edycji, tym razem przejmuje trzeci dzień - zapowiadali Kosa i Jutro, twórcy kolektywu Czeluść w rozmowie z Kamilem Jasieńskim. - Tego dnia pojawi się także m.in. reprezentant Ekwadoru 2000 Indecorum, znany z hardkorowych rzeczy, pojawi się też Cypis, utożsamiany przecież z zupełnie innymi brzmieniami. Dla zrównoważenia obecny będzie też m.in. DJ Dziekan.

ZOBACZ TAKŻE Czeluść w "Wieczorze Rezydentów" >>>

Na sceniach pojawią się m.in. AstrØWilk, Bahama Mamas, Maczeta x Wczoraj, WiFi Boys czy Żabson. Jak tłumaczyli goście Czwórki, będzie więc troszkę mainstreamowo, a niektórzy artyści pojawią się na scenie ponownie. - Mamy artystów, z którymi się trzymamy, to ludzie, z którymi zaczynaliśmy, i z którymi wspólpracujemy do dziś kilkanaście razy w roku, więc pewnie będą z nami już zawsze - mówili muzycy.

Co jeszcze przygotowali na Czeluść Festiwal 2019 goście Czwórki? O tym w nagraniu rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Jan "Kosa" Kosiński, Filip "Jutro" Fabiański (Czeluść)

Data emisji: 23.07.2019

Godzina emisji: 8.14

kd

 

„To będzie gruba impreza”

Czytaj także

Progresywnie na Up To Date Festival. RAU i "ostra dzicz" na Czwartej Scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 15:48
- Zagram seta, którego nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej, ostrą dzicz. Na razie wciąż biję się sam z sobą, jaką opcją polecieć, ale chcę, żeby było progresywnie - zapowiadał Tomasz Rałowski w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wieczór Rezydentów. Z wizytą u pewnej gospodyni

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 19:06
W najbliższym "Wieczorze Rezydentów" z RRRKRTA opowieść o pewnej gospodyni, która jest organizatką zarówno wieczorków przy ciastkach, jak i imprez w klubach muzycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strand of Oaks z płytą "Eraserland". Krążek, który powstał z pustki

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 13:40
- Pojechałem nad ocean. To było zimą, więc było zupełnie pusto. Byłem tam tylko ja, wiatr i śnieg. Tam powstała ta płyta - mówił Timothy Showalter, założycielem zespołu Strand of Oaks. W artystą przy okazji festiwalu Halfway spotkał się gospodarz programu Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń