Progresywnie na Up To Date Festival. RAU i "ostra dzicz" na Czwartej Scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 15:48
- Zagram seta, którego nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej, ostrą dzicz. Na razie wciąż biję się sam z sobą, jaką opcją polecieć, ale chcę, żeby było progresywnie - zapowiadał Tomasz Rałowski w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.
Audio
  • RAU zapowiada Czwartą Scenę Czwórki podczas Up To Date Festival (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Rau w studiu Czwórki
Rau w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

FB_Embedd 1200.jpg
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival

- To jeden z fajniejszych festiwali, na jakich grałem. Wspaniały klimat, przyjemne otoczenie i ciekawi ludzie - mówił RAU, który wystąpi podczas Up To Date Festival 2018 na Czwartej Scenie Czwórki. Oprócz niego usłyszeć będzie można m.in. Mordor Muzik, Undadasea, Earth Trax & Newborn JR. Ostatnio RAU przechodzi etap fascynacji techno, czego odzwierciedlenie będziemy mieli w jego secie. 

Czego jeszcze możemy spodziewać się podczas tegorocznego seta, czy znajdą się w nim numery z nadchodzącej płyty Rałowskiego? I co jeszcze będzie działo się muzycznie 7 – 8 września w Białymstoku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Tomasz Rałowski (DJ, producent muzyczny i dziennikarz Czwórki, gospodarz "RAUdycji")

Data emisji: 24.07.2018

Godzina emisji: 8.15

kd/ac

Czytaj także

Up To Date Festival. Łamie stereotypy o techno

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 11:00
W "Pierwsze słyszę" Jan Roguz, autor książki "O pasji do muzyki widzianej przez pryzmat białostockiego Up To Date Festival", przekonywał, że muzyką techno i hip-hopową da się zajmować na poważnie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Anja Kraft o Instytucie: w tej przestrzeni inaczej słyszy się dźwięki

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2018 22:04
22 i 23 czerwca w Modlinie odbędzie się pierwsza odsłona Festiwalu Instytut. Jedną z artystek, która pojawi się za deckami, bedzie Anja Kraft - jedna z czołowych reprezentantek polskiej sceny techno.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Newborn Jr: na Up To Date będzie freestyle

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2018 13:00
- W Białymstoku z Bartkiem Kruczyńskim zagramy dj set. Przypuszczam, że sporo będzie w nim freestyle'u, bo dla mnie wspólne występy z Bartkiem są jak konwersacja - opowiada Adam Brocki, który jako Newborn Jr pojawi się na Czwartej Scenie Czwórki na Up To Date. 
rozwiń zwiń