Fort Open Air. "Trzecia odsłona będzie wyjątkowa"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 11:29
Organizatorzy stawiają na polski lineup, pokazując tym samym, że w naszym kraju muzyczna scena ma się bardzo dobrze. - Uważamy, że nasi rodzimi muzycy absolutnie bez kompleksów mogą podchodzić do swojej pracy. Chcemy ich promować - mówił Piotr Ho, twórca 3. odsłony Fort Open Air.
Audio
  • O warszawskiej imprezie Fort Open Air 3 opowiada Piotr Ho (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Fort Open Air - kadr z poprzednich odsłon wydarzenia
Fort Open Air - kadr z poprzednich odsłon wydarzeniaFoto: Mat. pras.

Ostatni weekend sierpnia to organizowany w tym roku po raz trzeci Fort Open Air. Impreza odbędzie się w południowej części Warszawy, nad Wisłą. - To miejsce, w którym na co dzień prowadzone są baseny, ale teren jest plastyczny i bardzo duży, więc daje nam spore możliwości - mówił Piotr Ho.

Plakat Fort open Air 3/mat. pras. Plakat Fort open Air 3/mat. pras.

Ta odsłona Fortu ma być wyjątkowa. Po raz pierwszy dostępne będą aż dwie sceny. - Będzie więcej komfortu, a jednocześnie zabawy - mówił gość Czwórki. Zwłaszcza, że - jak zapowiadał - nad Wisłę powrócą numery progressive i psycho trance w różnych odmianach. - Muzyka psychodeliczna w ostatnich latach znowu zyskuje w naszym kraju na popularności, choć wciąż jest to sfera absolutnego undergroundu - mówił Piotr Ho. 

Impreza wystartuje już o godz. 19 i potrwa do rana. Co jeszcze będzie się działo? I jakich artystów będziemy mogli usłyszeć podczas Fort Open Air 3? I czy organizatorzy Fortu mają już plany muzyczne na tegoroczny sezon jesienno-zimowy? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Piotr Ho (organizator Fort Open Air)

Data emisji: 6.08.2019

Godzina emisji: 8.15

kd/ac

Czytaj także

Strand of Oaks z płytą "Eraserland". Krążek, który powstał z pustki

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 13:40
- Pojechałem nad ocean. To było zimą, więc było zupełnie pusto. Byłem tam tylko ja, wiatr i śnieg. Tam powstała ta płyta - mówił Timothy Showalter, założycielem zespołu Strand of Oaks. W artystą przy okazji festiwalu Halfway spotkał się gospodarz programu Kamil Jasieński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hard bass, ciężka elektronika na Czeluść Festival 2019

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 11:39
Tegoroczna odsłona Czeluść Festival już 8 - 10 sierpnia. Impreza zostanie przedłużona o jeden dzień, a wydarzenie oczywiście odbędzie się pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Otto Von Schirach. Muzyk, który łamie zasady

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 10:15
- Robię różne rodzaje zwariowanej muzyki. Nie mam żadnych zasad, gatunków. Poszukuję i poznaję dźwięki - mówił w rozmowie z Czwórką Otto Von Schirach.
rozwiń zwiń