Duel. Mroczne techno w najlepszym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 14:06
W ramach halloweenowej imprezy Duel w warszawskim klubie M25 pojawi się śmietanka DJ-ów. Zagoszczą m.in. szwedzka artystka SPFDJ, Będzie dużo ciężkiego i mrocznego techno, a wydarzenie odbywa się pod Czwórkowym patronatem.
Audio
  • O wydarzeniach związanych w imp[rezą Duel opowiada Sept (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Michel Morales Villavicencio Sept
Michel Morales Villavicencio "Sept"Foto: Kamil Jasieński/Czwórka

Hasłem cyklu jest "Duel your musical boundaries". - Chodzi o to, by poszerzać granice muzyczne naszych odbiorców - mówił Sept, twórca, założyciel i organizator imprez w cyklu Duel, i DJ, występujący na polskich i światowych scenach. - Oprócz tego chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich, by mogli się bawić bez żadnej agresji słownej i innych ataków.

Jak tłumaczył, ciężkie, mroczne granie cieszy się na polskim rynku coraz większą popularnością. - Duży wpływ na to mają rynki zachodnie, gdzie gra się coraz mocniej i szybciej. Ludzie oczekują od organizatorów imprez chyba właśnie tego, by dobrze się bawić, a nie kontemplować muzykę w milczeniu - mówił gość Kamila Jasieńskiego.

Podczas Duel usłyszeć będzie można więc Szwedkę, mieszkającą na co dzień w Berlinie, czyli SPFDJ, ale gównie polskich artystów. - Starałem się ściągnąć ludzi z różnych ekip. Dżuma i huragan reprezentują Syntetyk, prowadzą wytwórnię pod tą nazwą - mówił Sept, który będzie swoim setem zamykał wydarzenie.  

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

Tegoroczna, druga już odsłona imprezy odbędzie się 31 października w stołecznym klubie Kotłownia M25. Kogo jeszcze usłyszymy tej halloweenowej nocy? I gdzie usłyszeć będzie można samego Septa? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość:  Michel Morales Villavicencio "Sept" (producent muzyczny i DJ, promotor, twórca, założyciel i organizator imprez w cyklu Duel)

Data emisji: 23.10.2019

Godzina emisji: 8.30

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Progresywnie na Up To Date Festival. RAU i "ostra dzicz" na Czwartej Scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 15:48
- Zagram seta, którego nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej, ostrą dzicz. Na razie wciąż biję się sam z sobą, jaką opcją polecieć, ale chcę, żeby było progresywnie - zapowiadał Tomasz Rałowski w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Techno Rączka x True Music pres. TOR 3. Jonas Kopp i The Real Escobar na żywo w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 09:37
Trzecia odsłona z cyklu TOR to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się pod Czwórkowym patronatem. - To najważniejsza impreza Techno Rączki w ciągu całego roku, firmuje naszą markę - mówili członkowie kolektywu w Czwórce.
rozwiń zwiń