Up To Date Festival 2019. Czwórka w Białymstoku!

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 13:14
Już po raz dziesiąty w Białymstoku odbył się Up To Date Festival. W program wydarzenia wpisała się organizowana przez naszą stację Czwarta Scena Czwórki.
Audio
  • Up To Date Festival - co działo się pierwszego dnia? (cz. 1.)
  • Up To Date Festival - co działo się pierwszego dnia? (cz. 2.)
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2019
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2019Foto: Radek Kamiński/mat. pras.

Organizowany od dekady festiwal na dobre zagościł w podlaskim kalendarzu imprez. Sześć scen, blisko siedemdziesięciu artystów, a do tego spektakl, konferencja i akcje społeczne - Up To Date to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Czwórka była na miejscu, by relacjonować na bieżąco to wyjątkowe wydarzenie. O jubileuszowej odsłonie imprezy opowiadał nam m.in. Jędrzej Dondziło, czyli Dtekk, dyrektor artystyczny festiwalu. - Jestem mocno nakręcony. Ale frekwencja dopisała, mam nadzieję, że pobijemy rekord pod tym względem. Wszystko działa, jest naprawdę super - mówił rozmówca Kamila Jasieńskiego. Zaś jak tłumaczył Harper, znany z naszej anteny, który otwierał w piątek Czwartą Scenę Czwórki, na Up To Date "trzeba się wyżyć". - To festiwal muzyki elektronicznej, ale jednocześnie święto fanów wszystkich beatowych i zero-jedynkowych brzmień - mówił DJ. 

Czwórka rozmawiała także m.in. z Pogotowiem Techno, oraz z ludźmi, którzy przyjeżdżają do Białegostoku od lat, sprawdzaliśmy jak brzmią poszczególne sceny festiwalu. Zrobiliśmy customowe torby i plecaki na naszym specjalnym stanowisku i spotkaliśmy się z artystami występującymi na naszej scenie. 

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

Na Czwartej Scenie Czwórki wystąpili w tym roku dobrze znani z naszej anteny artyści oraz didżeje: w piątek m.in. Harper, P.Unity, Piernikowski, czy Falcon1 x DJ Kebs Elementarz Live, w sobotę Jealo, Koza i Czeluść

***

Tytuł audycji: Czwórka na Up To Date Festival

Prowadzi: Kamil Jasieński

Undadasea UPTF 1200.jpg
Czwarta Scena Czwórki na UTDF. Kto i kiedy wystąpi w Białymstoku?

Data emisji: 7.09.2019

Godzina emisji: 00.00

kd/kul

Czytaj także

Up To Date Festival 2019. Czwórka w Białymstoku

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 12:12
Już po raz dziesiąty Białystok przemienił się w miasto rozbrzmiewające wyszukaną elektroniką i niebanalnym hip-hopem. A w program Up To Date wpisała się organizowana przez naszą stację Czwarta Scena Czwórki.
rozwiń zwiń