X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Torebka z trawy morskiej - letni krzyk mody

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 10:53
Okazuje się, że by posiadać torebkę z trawy morskiej wcale nie trzeba wydawać góry pieniędzy. Można ją zrobić samemu, materiały do jej wykonania znajdziemy we własnej kuchni, lub kupimy za około 20 złotych. 
Audio
  • Agnieszka Dalecka z dalwi.pl opowiada jak wykonać torebkę z trawy morskiej (Czwórka/Najlepszy dzień tygodnia)
Agnieszka Dalecka
Agnieszka DaleckaFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

Okrągła torebka z trawy morskiej to hit tego lata. Niebanalna, wygodna i pasująca na różne okazje. Agnieszka Dalecka z bloga dalwi.pl na swoim koncie ma już kilka takich torebek. A szyje je z kuchennych podkładek. 

- Torebki szyję z kuchennych podkładek pod garnek, które wykonane są z trawy morskiej - mówi blogerka. - Do wykonania jednej sztuki potrzeba trzech takich mat, z których jedną trzeba spruć, by uzyskać materiał na boki torebki - dodaje. - Tak powstały sznurek zszywam. Używam grubej igły (dratwy) i sznurka. Delikatniejsze nici mogą się rwać - opisuje. 

Okrągła torebka wykonana przez Agnieszkę Dalecką wygląda jak wiklinowa, ma delikatny, świeży, trochę orientalny zapach. Doczepiony do niej pasek wykonany jest ze starego paska od spodni. Czwórkowy gość, w swoich pracach, stawia na recykling i ekologię. 

Jak krok po kroku wykonać taką torebkę? Jakie narzędzia mogą nam ułatwić tę pracę? Na co uważać podczas szycia takiej torebki? O tym m.in. w nagraniu rozmowy z "Najlepszego dnia tygodnia". 

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Agnieszka Dalecka (autorka bloga dalwi.pl)

Data emisji: 21.06.2019

Godzina emisji: 8.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak