X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sentymentalna muzyczna podróż w "Pogłosie"

Spotkanie starego z nowym - to hasło przewodnie tej odsłony "Pogłosu". Na antenie Czwórki wybrzmiały więc szlagiery m.in. od Phila Collinsa czy Eurythmics.
Pogłos
PogłosFoto: mat. pras./Czwórka
O Audycji
Tytuł Sentymentalna muzyczna podróż w "Pogłosie"
Opis

Program otworzyliśmy dwoma utworami: Chromatics "Tick Of The Clock" i "Crockett's Theme" Jana Hammera. - Te utwory dzieli dwadzieścia lat, ale mają ze sobą wiele wspólnego, a chyba głównym ich spoiwem jest wyobrażenie o latach 80. - mówił Jakub Chuptyś.

Gospodarz audycji przeprowadził słuchaczy przez sentymentalną podróż muzyczną do ubiegłego stulecia. W audycji wybrzmiały więc utwory m.in. od Phila Collinsa, czy Eurythmics z legendarnym numerem "Sweet Dreams".  Była też Laura Branigan, a w programie mówiliśmy także o efektach, dzięki którym nagrania z tamtego okresu brzmiały tak wyjątkowo.

ZOBACZ WIĘCEJ Playlista Czwórki >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 27.06.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/mko

Playlista
Tagi
Playlista