Co stało się na wyspie Jersey?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2019 19:37
To była zwykła, kochająca się rodzina. On ciężko pracował, ona zajmowała się dziećmi. "Co się stało, że zabił?” – krzyczały pierwsze strony gazet, a obok dramatycznych tytułów pojawiały się zdjęcia atrakcyjnej blondynki i młodego mężczyzny.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Mężczyzny, który tuż po niedzielnym grillu zabił nożem sześć osób, w tym dwoje swoich dzieci i jedno przyjaciół. Zbrodnia, której się dopuścił w piękne niedzielne popołudnie przy ulicy Victoria Crescent, zelektryzowała całe Zjednoczone Królestwo. Ewa Winnicka i Dionisios Sturis w „Głosach” przemierzają wyspę Jersey, rozmawiają z policjantami, znajomymi, przyjaciółmi, skrupulatnie śledzą przebieg rozprawy sądowej i przejmująco odmalowują postać zabójcy. O tym, co udało mi się odkryć i jak przebiegało ich reporterskie śledztwo porozmawiamy z niedzielnej odsłonie audycji "Faktofonia".

***

Na audycję z cyklu "Faktofonia" w niedzielę (24.03) od godz. 16.05 zaprasza Dominika Klimek.

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Horses on the wall: piszemy po polsku, bo chcemy trafić do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 18:06
- Najwięcej radości daje nam granie dla ludzi. Kiedy widzimy, jak bawią się pod sceną, to chcemy tworzyć dla nich więcej i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców - mówili muzycy Horses on the wall.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń