12"/h: Michael Deets za deckami Czwórki [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2022 21:30
Ambitny samouk, miłośnik płyt winylowych i nowinek technologicznych. Michael Deets zagrał w Czwórce.
Michael Deets zagrał w Czwórce.
Michael Deets zagrał w Czwórce.Foto: Kamil Jasieński/Czwórka

Didżej i promotor urodzony w Warszawie, przygodę z miksowaniem rozpoczął w 2008 roku. W swoich setach wykorzystuje różne odmiany muzyki elektronicznej, począwszy od house, deep, tech po minimalistyczne, techniczne produkcje, które zaskakują i hipnotyzują. Nie stroni też od innych gatunków, ponieważ nie lubi się szufladkować, przez co świetnie porusza się również w klimatach disco, nu-disco, funk, classic house.

Współtwórca projektów "Vinyl Is Back Festival" oraz "Winylowa kanciapa".Kiedy mówi, że kładzie nacisk na wyszukiwanie nietuzinkowych produkcji i że selekcja utworów jest dla niego bardzo istotna”, to wiemy, że nie oszukuje. Jego sety pokazują bowiem, iż konsekwentnie realizuje swoje założenia muzyczne.

SPRAWDŹ TAKŻE Sety DJ-skie w Czwórce <<<

Posłuchaj
53:16 2022_07_26 19_06_08_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Michael Deets za deckami Czwórki (12 cali na godzinę/Czwórka)

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt.

Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś  z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs.

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy w każdy wtorek po godz. 19.00. Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

kul

Czytaj także

Sonar Soul: mój solowy debiut to oda radości

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 13:06
"You Are My Sun" to solowy debiut Łukasza Stachurko - producenta i współtwórcy takich projektów jak Sonar i Rysy. To złożony w piosenkowej formie hołd dla sceny elektronicznej lat 90., w którym gościnnnie wzięły udział najlepsze polskie głosy.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tropiki w Czwórce - set Michała Urbana [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 20:40
Tym razem swój set zaprezentował Michał Urban - członek najbardziej rozbujanej ekipy DJ-ów ze Szczecina Local Disco Allnigther i aytor "EP-ki "Panorama".
rozwiń zwiń