Szubs zagrał w Czwórce. "To świeża krew na scenie house"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023 21:20
W ostatnim wydaniu audycji "12 cali na godzinę" pojawił się Szubs. Artysta gustuje w deepowych i wolniejszych odmianach muzyki house.  
Szubs w studiu Czwórki.
Szubs w studiu Czwórki.Foto: Kamil Jasieński/Czwórka

Szubs to świeża krew na scenie muzyki house. Pochodzi z południa, a obecnie reprezentuje Gdynię. Gustuje w deepowych i wolniejszych odmianach house, w których szuka wyrazistych połączeń melodii, wokali i instrumentów. Uwielbia ciepłe, płynące i letnie brzmienia, ale lubi też prezentować mocniejsze i bardziej techniczne kompozycje.

Przez pierwszy rok swojej aktywności na scenie, której początek przypada na koniec 2022 roku, mogliście go usłyszeć w takich klubach jak: Sfinks700, Luzztro, Nowy Berlin, Drugi Dom czy Carnivale Sopot. Otwierał main stage na Welur Festiwal w Helu. Regularnie wydaje podcasty i gościnne miksy, które można znaleźć w sieci. 

Posłuchaj
57:35 2023_11_30 19_02_39_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Szubs za deckami Czwórki (12 cali na godzinę/Czwórka)

***

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

Posłuchaj też:

***

Na audycję z cyklu "12"/h - 12 cali na godzinę" zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19.00.

aw/kul

Czytaj także

Korzenie house'u. Seb Skalski u DJ Berta

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2023 09:50
- Jestem na "house chowany” - śmieje się Seb Skalski, warszawski producent, DJ, muzyk, kompozytor, remikser i jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzyki house. 
rozwiń zwiń