X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Revive Festival 2019

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 13:13
Trzecia edycja Revive Festival zbliża się wielkimi krokami. Od 22 marca do 24 marca odbędą się 4 wydarzenia w 4 różnych miejscach. Te trzy dni dostarczą sporej dawki różnorodnej elektroniki połączonej ze sztuką i nauką.
Revive 2019
Revive 2019Foto: mat. pras.

Program:

22.03.2019 / 22:00 - 06:00 / Revive Overture 2019

Pierwsze wydarzenie odbędzie się w nowym stołecznym klubie o nazwie 999. Będzie to mieszanka techno i drum n bassu. Wystąpią: Body Unknown (Kwartz +Qestion), Błażej Malinowski, Overlook, Dren i reprezentatka Revive Yellen.

———

23.03.2019 / 16:00 - 21:00 / Revive Is Science

Dzienna część festiwalu będzie miała miejsce w klubie Poziomy na nowym świece. Na tym wydarzeniu odbędzie się masterclass dotyczący produkcji muzyki, a prowadzi go jeden z najwybitniejszych techno producentów - Lucy (założyciel labelu Stroboscopic Artefacts).

Masterclass dotyczyć będzie kreatywnego myślenia w studio i ujawni potencjał oldschoolowych maszyn perkusyjnych i syntezatorów. Drugim ważnym elementem wydarzenia będzie koncert techno wirtuoza Rrose, który wystąpi w nietypowej formie - zagra na fortepianie.

———

23.03.2019 / 21:00 - 10:00 / Mała Warszawa

Główna część festiwalu odbędzie się w pofabrycznej przestrzeni Mała Warszawa. To zabytkowe i industrialne miejsce, które zaskakuje unikatowym klimatem.

Na 3 scenach wystąpi plejada artystów z pogranicza takich gatunków jak techno, electro, drum n bass, acid, house czy ambient. Jedną ze scen przejmie warszawski kolektyw Move Mózg.

Tej nocy doświadczymy między innymi pierwszego w Polsce występu Lotus Eater, czyli projektu w którego skład wchodzą Lucy i Rrose, a także występów Tommy Four Seven i Samuela Kerridge w ramach tras promujących ich nowe albumy.

Pełen lineup:

Lotus Eater live: Lucy & Rrose, Tommy Four Seven, SNTS hybrid, Legowelt, Terence

Fixmer, Samuel Kerridge live, The Empire Line live, Oake live, Somewhen, Pessimist, Michał Wolski live, Eastern Renaissance, Based On Lies live: T A K A & Slope Unit, Abu Zeinah live, Ola Teks, Cyryl, Szmer live, MKO, Geiger, Terstin.

———

24.03.2019 / 10:00 - 22:00 / Revive Fatality 2019

Dopełnieniem festiwalu będzie oficjalny after, który po raz kolejny odbędzie się w

niecodziennej i świeżej miejscówce, która na tę chwilę pozostaje tajemnicą.

Line-up:

Secret Headliner, Michal Jablonski hybrid, Violent, InTeR, RTMTS, Subcode, Maureen Raven, STABY, Grifter, vitcat

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: muzyka elektroniczna