X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ponad 60 YouTuberów na starcie żeglarskich zmagań o tytuł Mistrza Polski i Puchar Róży Wiatrów

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 12:15
Już 25 maja rozpocznie się piąta odsłona Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów. Wydarzenie, jak co roku, odbędzie się w Węgorzewie, które stawia na aktywny wypoczynek i w tym roku startuje z nową marką Fit City. W tym roku do rywalizacji przystąpi ponad 60 twórców polskiego YouTube, podzielonych na 12 załóg. Wśród nich obrońcy tytułów: Agnieszka Grzelak, SMAV, Dominik Rupiński oraz Śmiechawa TV. Na starcie zobaczymy również uczestników poprzednich edycji: Madeline Gavi, Ihanio, Cyber Mariana.
Regaty YouTuberow
Regaty YouTuberówFoto: mat. pras.

Regaty po raz piąty!

W tym roku już po raz piąty twórcy polskiego YouTube zjadą do Węgorzewa, by ponownie spróbować swoich sił w żeglarstwie. Regaty to dla YouTuberów nie tylko sportowa rywalizacja i relaks, ale także okazja do spotkania się środowiska twórców. Z kolei dla fanów, to doskonała okazjaśledzenia na żywo przebiegu zawodów, zebrania autografów, zrobienia pamiątkowych zdjęć i filmików, ale także porozmawiania ze swoimi idolami. Jednak przebieg zaciętej rywalizacji zobaczyć będą mogli nie tylko kibice zgromadzeni w porcie. Uczestnicy regat przygotowywać będą relacje wideo z przebiegu zawodów, tak by każdy mógł od kuchni zobaczyć sportową walkę i poczuć smak żeglarskiej przygody. Filmy YouTuberów z dotychczasowych edycji obejrzano ponad 6 000 000 razy.

Promujemy Mazury i żeglarstwo!

Od początku powstania Regat YouTuberów głównym celem projektu było i jest promowanie idei żeglarstwa wśród młodych osób, a także regionu Mazur. – Od 5 lat staramy się iść z duchem czasu, a ponieważ zależy nam na docieraniu do młodzieży i zachęcaniu do żeglowania, pomyśleliśmy, że powinniśmy znaleźć skuteczny sposób na to, jak z takim komunikatem dotrzeć. Szybko okazało się, żepomysł spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i z każdym kolejnym rokiem zainteresowanie jest co raz większe, a co najważniejsze w wielu przypadkach wśród YouTuberów, już pierwszy udział w regatach przerodził się w prawdziwą pasję powiedział Bartek Milewski, organizator wydarzenia z Róży Wiatrów.

Rekordowa edycja regat

Z każdym rokiem przybywa zainteresowanych wydarzeniem. W tym roku o miano Mistrza Polski zawalczy już ponad 60 twórców YouTube. Wśród nich zarówno starzy wyjadacze, tacy jak: Cyber Marian. Śmiechawa TV, That’s Alien, Czas Gentlemanów, ale również wiele nowych twórców, którzy będą debiutować w żeglarskich zawodach jak choćby: Yellowbox, Reżyser Życia, Bladii czy Żądny Przygód. Łączna liczba subskrypcji YouTuberów wynosi ponad 20 000 000. To kolejny rekord zarówno pod względem ilości uczestników, jak również zasięgu wydarzenia.

Sportowo i charytatywnie

Regaty YouTuberów to nie tylko sportowa rywalizacja i świetna zabawa, ale również okazja do czynienia dobra. Od kilku lat, korzystając z obecności wielu influecnerów w jednym miejscu,organizatorzy prowadzą zbiórki charytatywne. Wybór celu każdej zbiórki zawsze przypada zwycięzcy kolejnej edycji, a cel tegorocznego charytatywnego live stream’a określi aktualna Mistrzyni Polski – Agnieszka Grzelak wraz ze swoją załogą. Rok temu w ramach prowadzonego przez Cyber Mariana live’a udało się zebrać ponad 8000zł, które w całości przekazane zostały na konto Fundacji Pokonaj Raka.

Regaty odbędą się już 25 maja na mazurskim jeziorze Święcajty. Start i meta w ośrodku Róży Wiatrów w Węgorzewie. Program zawodów przewiduje dwa biegi krótkodystansowe i jeden długodystansowy.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: żeglarstwo