Kierunek Panama: Panama w Warszawie - czas adoracji

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 09:53
- Zapraszamy wszystkich młodych, którzy nie wyjadą do Panamy na ŚDM, na wspólną modlitwę, naukę panamskiego hymnu ŚDM i konferencję arcybiskupa Grzegorza Rysia - mówi Jakub Karasiński ze Wspólnoty Emanuel. 
Audio
  • Zaproszenie na "Panamę w Warszawie" (W dobrych zawodach/Czwórka)
Świątynia Opatrzności Bożej
Świątynia Opatrzności Bożej Foto: udmurd/Shutterstock

Trwają ostatnie przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Wielu z nas na ten czas zostanie jednak w kraju, a tu też można połączyć się z Panamą.


pixabay maryja pomnik 1200.jpg
Kierunek Panama: Maryja jako wzór dla młodych

"Panama w Warszawie" to wydarzenie, które organizuje i na które zaprasza Wspólnota Emanuel, a odbędzie się 27 stycznia przy Światyni Opatrzności Bożej na Wilanowie. - To będzie wydarzenie o młodości - mówi rozmówca Przemysława Goławskiego. - Odbędzie się ono w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Będzie można wysłychać szczególnej konferencji arcybiskupa Grzegorza Rysia pt. "Oto ja Służebnica Pańska". 

- We Wspólnocie Emanuel to już tradycja, że zawsze, gdy mają miejsce Światowe Dni Młodzieży staramy się albo na nich być bezpośrednio, albo zorganizować coś w Polsce dla tych, którzy nie mogą wyjechać - podkreśla organizator "Panamy w Warszawie". 

Co jest wzorem dla tego spotkania? Na co organizatorzy stawiają szczególny nacisk? Co nas czeka podczas "Panamy w Warszawie"? O tym m.in. w "Kierunku: Panama". 

ZOBACZ WIĘCEJ Kierunek: Panama. Papieskie orędzie w wideoklipie >>>

***

Tytuł audycji: Kierunek: Panama

Prowadzi: Przemysław Goławski

Data emisji: 13.01.2018

Godzina emisji: 7.08

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kierunek: Panama. Papieskie orędzie w wideoklipie

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 10:37
Wielkimi krokami zbliżają się Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Z tej okazji papież Franciszek sierował do młodych swoje orędzie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kierunek: Panama. ŚDM przeżyjmy we wspólnocie

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 12:04
- Zawsze powtarzam, że Światowe Dni Młodzieży nie są wydarzeniem indywidualnym - mówi ksiądz Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM w Polsce. - Mają swój największy sens, jeśli przygotowujemy się w grupie i jedziemy w grupie - dodaje. 
rozwiń zwiń