X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kierunek Panama: Panama w Warszawie - czas adoracji

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 09:53
- Zapraszamy wszystkich młodych, którzy nie wyjadą do Panamy na ŚDM, na wspólną modlitwę, naukę panamskiego hymnu ŚDM i konferencję arcybiskupa Grzegorza Rysia - mówi Jakub Karasiński ze Wspólnoty Emanuel. 
Audio
  • Zaproszenie na "Panamę w Warszawie" (W dobrych zawodach/Czwórka)
Świątynia Opatrzności Bożej
Świątynia Opatrzności Bożej Foto: udmurd/Shutterstock

Trwają ostatnie przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Wielu z nas na ten czas zostanie jednak w kraju, a tu też można połączyć się z Panamą.


pixabay maryja pomnik 1200.jpg
Kierunek Panama: Maryja jako wzór dla młodych

"Panama w Warszawie" to wydarzenie, które organizuje i na które zaprasza Wspólnota Emanuel, a odbędzie się 27 stycznia przy Światyni Opatrzności Bożej na Wilanowie. - To będzie wydarzenie o młodości - mówi rozmówca Przemysława Goławskiego. - Odbędzie się ono w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Będzie można wysłychać szczególnej konferencji arcybiskupa Grzegorza Rysia pt. "Oto ja Służebnica Pańska". 

- We Wspólnocie Emanuel to już tradycja, że zawsze, gdy mają miejsce Światowe Dni Młodzieży staramy się albo na nich być bezpośrednio, albo zorganizować coś w Polsce dla tych, którzy nie mogą wyjechać - podkreśla organizator "Panamy w Warszawie". 

Co jest wzorem dla tego spotkania? Na co organizatorzy stawiają szczególny nacisk? Co nas czeka podczas "Panamy w Warszawie"? O tym m.in. w "Kierunku: Panama". 

ZOBACZ WIĘCEJ Kierunek: Panama. Papieskie orędzie w wideoklipie >>>

***

Tytuł audycji: Kierunek: Panama

Prowadzi: Przemysław Goławski

Data emisji: 13.01.2018

Godzina emisji: 7.08

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kierunek: Panama. Papieskie orędzie w wideoklipie

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 10:37
Wielkimi krokami zbliżają się Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Z tej okazji papież Franciszek sierował do młodych swoje orędzie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kierunek: Panama. ŚDM przeżyjmy we wspólnocie

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 12:04
- Zawsze powtarzam, że Światowe Dni Młodzieży nie są wydarzeniem indywidualnym - mówi ksiądz Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM w Polsce. - Mają swój największy sens, jeśli przygotowujemy się w grupie i jedziemy w grupie - dodaje. 
rozwiń zwiń