X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kierunek: Panama. Co słychać na pokładzie "Daru Młodzieży"?

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2018 11:08
Wyruszamy do Panamy. W styczniu przyszłego roku, właśnie to państwo będzie gospodarzem Światowych Dni Młodzieży. Przemysław Goławski pojawi się tam z żółtym mikrofonem Czwórki.
Audio
  • STS Dar Młodzieży coraz bliżej Panamy (Kierunek:Panama/Czwórka)
Żaglowiec Dar Młodzieży
Żaglowiec Dar MłodzieżyFoto: danutaniemiec/Pixabay

Z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości 20 maja 2018 roku w rejs z gdańskiego portu wyruszył statek "Dar Młodzieży". Odwiedzi 22 porty na całym świecie, zawita również do Panamy, gdzie blisko 1000-osobowa polska załoga będzie miała okazję wzięcia udziału w tegorocznych obchodach ŚDM.

- Inicjatywa rodziła się dość długo. Wyszła z połączenia dwóch idei: przekazanie pałeczki organizowania Światowych Dni Młodzieży z Polski do Panamy, z drugiej strony uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - wyjaśniał. ks. Jerzy Limanówka z Fundacji Salvatti.

Jaką część trasy pokonał do tej pory "Dar Młodzieży"? Kim są uczestnicy wyprawy? Które porty odwiedziła do tej pory załoga statku i jaki kraj jest ich następną destynacją? O tym w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Kierunek: Panama

Prowadzi: Przemysław Goławski

Data emisji: 13.10.2018

Godzina emisji: 7.48

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzycznie na ŚDM - Mercy Festiwal i Festiwal Młodych

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 12:40
Do Światowych Dni Młodzieży przygotowujemy się nie tylko duchowo i kulturalnie, ale także muzycznie. W ramach ŚDM odbywają się m.in. dwie duże imprezy: Mercy Festiwal i Festiwal Młodych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dar Młodzieży" znów opłynie świat - dla uczczenia niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 14:23
"Dar Młodzieży" wypłynął z Gdyni w rejs dookoła świata dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Łapacze snów". Zadbaj o swoją dobrą noc

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 10:30
"Łapacz snów" nazywany jest również "siecią snów". Pierwotnie był znany tylko przez kanadyjskie i północnoamerykańskie plemiona Siuksów i Odżibwejów. My wiemy, jak wykonać go samodzielnie.
rozwiń zwiń