Zamilska powraca do Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 13:13
Zamilską znów usłyszymy na antenie Czwórki w roli prowadzącej. Artystka zasili ekipę "Nocy Rezydentów". 
Natalia Zamilska
Natalia ZamilskaFoto: mat.pras.

WŁODI RADIO 1200.jpg
Noc Rezydentów. Włodi: Wolę się nasłuchać

- Kiedy po dwóch latach żegnałam się z radiem, powiedziałam Państwu: "do usłyszenia". Słowa dotrzymuję. Po roku nieobecności wracam na antenę Czwórki. W paśmie "Noc Rezydentów", pojawi się "Nocny TransPort". Słyszymy się w co drugą środę od 22:00 do północy. Zaczynamy już za moment, 8 kwietnia. Od potęgi basu przez elektronikę i dźwięki z dalekiego świata. Zapraszam ponownie na autorską selekcję bez kompromisów, ograniczeń i podziałów na gatunki - Zamilska.

"Nocy Rezydentów" będzie dzielić się będzie swoimi muzycznymi doświadczeniami i odkryciami. Artystka zasili mocny skład audycji, dołączając do Włodiego, Anji Kraft i Kacpra Ponichtery. 

Natalia Zamilska, fot.mat.pras. Natalia Zamilska, fot.mat.pras.

ania kraft2.jpg
"Noc Rezydentów". Jesień z Anją Kraft

"Noc Rezydentów" to audycja obecna w naszej ramówce od lipca 2019 roku, skupia się na starannie wyselekcjonowanej muzyce. Słuchacze odnajdują w niej lekkie, łatwo przyswajalne brzmienia jak i te cięższe, bardziej eksperymentalne.

pj/mat.pras. 

Czytaj także

"Noc Rezydentów". Kacper Ponichtera i jego muzyczna podróż w przestrzeni i czasie

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 12:00
Rezydent Czwórki tym razem zabrał nas w podróż po swoim "intymnym świecie muzyki". Wybraliśmy się więc w dźwiękową wędrówkę nie tylko po Polsce, ale też po Izraelu czy Wielkiej Brytanii. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Noc Rezydentów". Włodi i hip-hop instrumentalny

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 22:01
- Instrumentalne oblicze hip-hopu to szeroka gałąź tej muzyki - zapowiadał Włodi. I zaprosił słuchaczy Czwórki na dwie godziny dźwieków. 
rozwiń zwiń