Już wkrótce Castle Rave. Co w programie wydarzenia?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2024 15:00
W środowy wieczór gośćmi audycji "Noc Rezydentów" będzie ekipa Castle Rave, która zaprosi na czerwcowy festiwal, a także opowie o cyklu wydarzeń, które odbywają się pod ich egidą.  
Caste Rave odbędzie się już w czerwcu
Caste Rave odbędzie się już w czerwcuFoto: mat. promoc.

W najbliższej odsłonie audycji "Nocy Rezydentów" w naszym studio pojawią się Jakub Nowosadzki-Nowosad, Izabela Barycka i Max Skonieczny, którzy opowiedzą o niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2024. To wtedy rodzina Castle Rave po raz kolejny przejmie przepiękną fortecę i stworzy w niej swój własny, niepowtarzalny świat. Ten projekt to istna uczta dla miłośników szerokopojętej muzyki elektronicznej, która odbędzie się w malowniczym Pałacu w Gorzanowie. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale prawdziwe doświadczenie dla zmysłów, łączące wyjątkową jakość dźwięku z klimatyczną scenografią, która staje się jednym z głównych bohaterów każdej edycji festiwalu. 

Obok czerwcowego festiwalu, Castle Rave stanowi również cykl mniejszych, miejskich wydarzeń, które od lat przyciągają coraz większe rzesze fanów, tworząc wspólnotę, którą organizatorzy dumnie nazywają rodziną.

- Za najważniejsze stawiamy wolność - pragniemy stworzyć dla swoich ludzi miejsce, w którym każdy może być sobą i porzucić troski codzienności. Pokazujemy, że często lekiem na cało zło potrafi być taniec, muzyka oraz uśmiech i życzliwość drugiego człowieka - piszą na swojej stronie. - Aby zapewnić jak największy komfort uczestnikom, stworzyliśmy nasze żelazne zasady zwane WIELKĄ 5, które są dokładnym odzwierciedleniem wartości i zwyczajów, których przestrzegamy w rodzinie. Wierzymy, że dołączając do naszych szeregów, zaakceptujecie je i uszanujecie tak samo jak my! Przy każdej edycji, festiwalowej lub warszawskiej skupiamy się na łamaniu przekonań i łączeniu. Staramy się podkreślać, że w muzyce chodzi przede wszystkim o… muzykę i dobrą zabawę :) 

Więcej o wydarzeniu dowiemy się w środowy wieczór. 


Tak było na jednej z poprzednich edycji Caste Rave
Tak było na jednej z poprzednich edycji Caste Rave

______________

Audycja "Noc Rezydentów" poświęcona jest sztuce didżejowania. Prowadzący co tydzień zaprasza czołowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej. Rozmawiają o muzyce, technice i polskich klubach.

Zobacz też:

DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki. 

***

Na audycję "Noc Rezydentów" w środę (15.05) o godzinie 22.00 zaprasza Norbert Borzym

aw

Czytaj także

RAT KRU z nowym singlem: "Bloki" to najazd na potężny bit

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 14:40
- "Bloki" to trzech jeźdźców apokalipsy ujeżdżających dorodnego smoka pod postacią potężnego bitu - mówią członkowie Rat Kru. W utworze gościnnie wystąpili Grubson, Paprodziad i Julia Rover. To kolejny singiel zapowiadający nowy album duetu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Schissma. Kto i gdzie gra hard techno w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024 13:40
Schissma to kolektyw organizujący imprezy z muzyką hard techno. Działa od dwóch lat i jak dotąd zaprosił do Polski takich artystów jak Don Woezik, 7Circle, Tham czy Luciid.
rozwiń zwiń