X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Zasilacz awaryjny do routera...

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 08:49
Awaria zasilania przestaje być problemem z nowym zasilaczem firmy Gembird. Zapobiega utracie danych i zerwaniu połączenia sieciowego w domu lub firmie.
Gembird EnerGenie EG-UPS-DC-001
Gembird EnerGenie EG-UPS-DC-001Foto: materiały promocyjne

Model EnerGenie EG-UPS-DC-001 zapewnia do 90 minut zasilania awaryjnego dla routera, modemu, kamery przemysłowej lub innego sprzętu DC. Ponadto produkty z linii EnerGenie odznaczają się niskim zużyciem energii i są przyjazne dla środowiska.

Zwarcia, przepięcia czy po prostu brak prądu to sytuacje, które zawsze będą występować. Najczęściej nie są one zależne od użytkownika, gdyż ich przyczyną mogą być przerwy w dostawie energii elektrycznej lub zjawiska naturalne tj. uderzenie pioruna. Efektem są utracone dane np. zapis z monitoringu czy brak połączenia sieciowego. Jest to bardzo kłopotliwe zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i firm, których praca jest wówczas znacznie utrudniona. Dodatkowo istnieje duże ryzyko, że sprzęt w wyniku tych zdarzeń ulegnie uszkodzeniu. Zasilacz awaryjny może temu skutecznie zapobiec - chroni on urządzenia przed skokami napięcia, a także stanowi dla nich źródło energii elektrycznej.

Model EnerGenie EG-UPS-DC-001 posiada wbudowaną sygnalizację LED, która informuje użytkownika, że nastąpiła awaria i jaki jest jej status. W zestawie z zasilaczem odbiorca otrzymuje 4 standardowe złącza DC, dzięki czemu możliwe jest podpięcie urządzeń o różnym napięciu. Produkt wyposażony jest w wyjście przeciwprzepięciowe, które chroni podłączony sprzęt przed skokami napięcia i zwarciami. Dodatkowo wewnętrzny akumulator zasilacza ma ochronę zapobiegającą jego przeładowaniu.

Produkt posiada solidną obudowę i charakteryzuje się małymi wymiarami, w związku z czym można go wygodnie podpiąć do każdego urządzenia, dla którego ma stanowić zabezpieczenie.

Cena i dostępność

Gembird EnerGenie EG-UPS-DC-001 dostępny jest w ofercie dystrybutora - firmy Impakt. Sugerowana cena detaliczna to 132 zł brutto.autor: Robert Kamiński