X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe lasery Canon

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 23:00
Canon wprowadza nowe modele drukarek laserowych.i-SENSYS LBP6680x i i-SENSYS LBP6670dn, integrują się z systemem druku dowolnej organizacji, wspomagając zarządzanie procesami produkcji dokumentów. Dzięki kompatybilności z uniFLOW, pierwszym na rynku rozwiązaniem łączącym platformy druku i skanowania, nowe modele pozwalają organizacjom jeszcze efektywniej zarządzać wykonywanymi czynnościami. Z kolei koszty druku mogą w łatwy sposób być kontrolowane i zarządzane za pomocą funkcji takich jak np. monitorowanie liczby wydruków.
Canon
Canon

 

Oparte na wytrzymałej konstrukcji  platformy imageRUNNER ADVANCE,  i-SENSYS LBP6680x i LBP6670dn oferują wiele tych samych, zaawansowanych rozwiązań, co produkty z serii imageRUNNER ADVANCE, takich jak np. wsparcie Adobe PostScript. Dzięki wykorzystaniu technologii MEAP, drukarka i-SENSYS LBP6680x pozwala na jeszcze efektywniejszą integrację. Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa takie jak: wydruk kontrolowany, autoryzacja użytkownika przy wyborze urządzenia, a także  formy druku zapewniają, że poufne dokumenty nie znajdą się w niepowołanych rękach. 

 

Funkcjonalność na najwyższym poziomie 

 

Najnowsze drukarki laserowe firmy Canon: i-SENSYS LBP6680x i LBP6670dn gwarantują wszechstronną funkcjonalność w małych grupach roboczych i środowiskach biznesowych jako samodzielne urządzenia nabiurkowe.  Nowe drukarki umożliwiają jeszcze wydajniejszą pracę, dzięki wysokiej prędkości druku wynoszącej 33 strony na minutę, funkcji druku dwustronnego, a także 5-wierszowemu wyświetlaczowi z łatwą nawigacją. Natomiast wysoka rozdzielczość druku 1200 x 1200 dpi, gwarantuje doskonałą jakość przetwarzanych dokumentów. Użytkownicy nowych modeli serii i-SENSYS nie będą także musieli tracić cennego czasu przez przestoje pomiędzy kolejnymi zadaniami druku. Efektywne zarządzanie za pomocą eMeintenance, umożliwia zdalne serwisowanie urządzeń oraz dokładne monitorowanie zużycia materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu praca nigdy nie zostanie przerwana z powodu braku papieru lub tonera.

 

Drukarki LBP6680x i LBP6670dn oferują jeden z najniższych w tej klasie urządzeń poziom zużycia energii wynoszący 1,3kWH/tydzień.

 

i-SENSYS FAX-L150 i FAX-L170

 

Oprócz nowych drukarek  i-SENSYS z serii LBP, Canon ogłosił również wprowadzenie dwóch czarno – białych urządzeń faksujących:  FAX-L150 i FAX-L170. FAX-L170 posiada wbudowaną słuchawkę, natomiast oba modele zawierają 5-wierszowy wyświetlacz LCD i charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, niskim poziomem zużycia energii i przetwarzaniem obrazów w technologii UHQ. Nowe modele są idealne dla firm, gdzie faks  jest urządzeniem wykorzystywanym w codziennych czynnościach biznesowych, a także dla niewielkich organizacji, gdzie istnieje potrzeba połączenia funkcji faksu i drukowania.

 


  • Nowa seria i-SENSYS LBP6600 będzie dostępna od 1 maja 2012 r. Modele i-Sensys FAX-L150 i FAX-L170 będą dostępne od 2 kwietnia br.Zobacz więcej na temat: adobe canon drukarki firma

Czytaj także

Xerox dla niskich i średnich nakładów

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 00:00
Xerox przedstawia nową serię monochromatycznych systemów produkcyjnych w segmencie urządzeń dedykowanych do niskich i średnich nakładów: D95/D110/D125 Copier/Printer oraz D110/D125 Printer. Rozwiązania przeznaczone są do produkcji wysokiej jakości materiałów drukowanych w czerni i bieli, a dostępne w nich opcje wykończeniowe umożliwiają tworzenie różnego rodzaju aplikacji takich jak książki, instrukcje, katalogi oraz ulotki.
rozwiń zwiń