Nowe Technologie

Acer ICONIA W700

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2012 00:00
Acer ICONIA W700 łączy ergonomię i wygodę użytkowania tabletu z wydajnością notebooka.
Acer ICONIA W700
Acer ICONIA W700

 

Tablet Acer ICONIA W700 przy położeniu poziomym, można odchylić pod kątem 70 stopni, optymalnym do wyświetlania multimediów lub prezentacji, lub 15 stopni pozwalającym na ergonomiczne korzystanie z funkcji dotykowych. Położenie pionowe jest natomiast idealne do czytania i przeglądania stron internetowych. Łatwa do podłączenia oraz odłączenia podstawka jest też wyposażona w dodatkowe gniazda połączeniowe, takie jak 3 porty USB 3.0 oraz gniazdo zasilacza sieciowego.

 


  • Urządzenie ma ekran dotykowy o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD. Dopełnieniem bogatego wyposażenia służącego rozrywce są dwie kamery internetowe Acer Crystal Eye HD. Pierwsza z nich, znajdująca się z tyłu tabletu, doskonale nadaje się do utrwalania ważnych chwil na zdjęciach o dużej rozdzielczości oraz filmach 1080p, które można szybko przesyłać do portali społecznościowych. Druga znajduje się natomiast po stronie wyświetlacza i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach.

 


  • Dzięki złączu Micro-HDMI, tablet można łatwo podłączyć do większego ekranu, aby zapewnić wyjątkową rozrywkę. Po dodaniu klawiatury Bluetooth tablet może stać się zamiennikiem komputera stacjonarnego. To proste rozwiązanie sprawia, że tablet wyróżnia się wysokim poziomem ergonomii oraz łatwym użytkowaniem, zarówno w czasie podróży, jak i podczas pracy przy biurku.

 


  • Najnowszy procesor firmy Intel sprawia, że ICONIA W700 ma taką samą wydajność, jak notebook, a także umożliwia 8-godzinne odtwarzanie multimediów bez zasilania sieciowego. Ponadto, tablet ICONIA W700 jest wyposażony w funkcje Instant On, Always Connect, pozwalające na natychmiastowe nawiązanie połączenia z Internetem, a tym samym ułatwiające śledzenie nowych wpisów w serwisach społecznościowych oraz zapewniające łatwy dostęp do informacji o wydarzeniach, a także do poczty elektronicznej

Czytaj także

Tablet Acer ICONIA TAB A700

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 00:00
W urządzeniu zastosowano 10,1-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli oraz czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o dużej mocy obliczeniowej, który umożliwia efektywną pracę wielozadaniową.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Acer AspireV5

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 00:00
Acer wprowadził do sprzedaży serię Aspire V5. Notebooki z serii V5 są o 30% cieńsze od innych komputerów tej klasy, dzięki czemu są wyjątkowo poręczne i wygodne do noszenia. 15,6-calowy model, wyposażony w napęd optyczny, jest cieńszy niż 23 mm i waży niecałe 2,3 kg.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Acer liderem rynku PC oraz Mobile w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2012 00:00
Firma Acer znalazła się na pierwszym miejscu pod względem sprzedaży komputerów PC oraz Mobile na polskim rynku. Według najnowszych danych firmy Gartner za II kwartał 2012, Acer utrzymał pozycję lidera zwiększając swój udział w rynku notebooków do 20% oraz do 13,2% w całym rynku komputerów PC.
rozwiń zwiń