Nowe Technologie

ASUS N76VZ - laptop multimedialny

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 00:00
N76VZ to mobilny, multimedialny notebook, który z powodzeniem może zastąpić komputer stacjonarny. Dzięki procesorom 3-ciej generacji Intel Core, karcie graficznej NVIDIA GeForce GT 650M, szybkiemu dyskowi HDD oraz 8 GB pamięci RAM notebook bez problemów poradzi sobie z najnowszymi aplikacjami.
ASUS N76VZ
ASUS N76VZFoto: asus.com

 

ASUS N76VZ łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku i obrazu, dzięki czemu śmiało pełnić może nie tylko funkcję wydajnego komputera do pracy i zabawy, ale także domowego centrum muzycznego, zdjęciowego i filmowego.

 

Współpraca ASUSa i firmy Bang&Olufsen zaowocowała opracowaniem technologii ASUS SonicMaster Premium zintegrowanej z narzędziami WavesMaxxAudio 3.

 


  • Zapewnia ona doskonałą wierność i ostrość dźwięku, a zewnętrzny subwoofer uwydatnia głębię basów. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań audio, jakie udało się zastosować w komputerze przenośnym. To wszystko w połączeniu z najwyższą jakością obrazu, którą zapewniają panele o szerokim, 150-stopniowym kącie widzenia, obsługujące obraz Full HD, tworzy unikalną kombinację właściwości, pozwalającą w pełni cieszyć się multimediami.

 

Tech

 

Sercem laptopa ASUS N76VZ jest procesor 3-ciej generacji Intel Core, oparty na technologii Ivy Bridge, który zapewnia komputerowi bardzo dużą moc. Dzięki niemu możliwa jest płynna obsługa multimediów, a także skuteczny multitasking. Komputer wyposażono w funcję USB Charger+ oraz technologię ASUS Super Hybrid Engine II, która znacznie zmniejsza zużycie baterii oraz pozwala na przywrócenie laptopa ze stanu spoczynku w zaledwie 2 sekundy.

 


  • ASUS N76VZ należy do serii netbooków N, które były wielokrotnie nagradzane za luksusowy design. Wyjątkowo elegancka, metaliczna pokrywa z podświetlanym logo firmy ASUS z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym wielbicielom nowoczesnego wzornictwa. Na głośnikach komputera użyto wzoru fal, symbolizujących najwyższej jakości dźwięk, który jest znakiem rozpoznawczym modelu N76VZ. Całość obudowy komputera wykonana jest z najwyższą precyzją, która została doceniona i nagrodzona w konkursie 2012 Red Dot.

Czytaj także

Bardzo duży multimedialny notebook

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 00:00
Wydawałoby się, że w dobie ultrabooków, tabletów i wszechobecnych smartfonów wszystkie komputery powinny być coraz mniejsze. Asus K93SM pokazuje, że tak być nie musi i wprowadza notebook przestawny czyli multimedialne centrum zastępujące desktop.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowe notebooki i hybrydy Asusa w Berlinie

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 00:00
Na IFA 2012 Asus pokazał 2 nowe ultrabooki oraz 2 hybrydy: Asus TAICHI oraz Transformer Book.
rozwiń zwiń