Nowe Technologie

Monitory dotykowe Acer T2

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2013 04:00
Monitory z serii T2 mają asymetryczną podstawę, która nadaje im futurystyczny wygląd oraz umożliwia odchylanie ekranu o maks. 60 stopni. Dzięki takiemu położeniu, ekran dotykowy można obsługiwać od góry, co przekłada się na wyższy komfort i lepszą ergonomię, zwłaszcza przy długotrwałym użytkowaniu.
Acer T2
Acer T2

 

Ze względu na 10-punktowy panel multidotykowy monitory T2 mogą być obsługiwane przez kilku użytkowników na raz. Ponadto, monitory T2 są wyposażone w podświetlenie LED i uzyskały certyfikat Windows 8.
Matryca IPS/VA nowej generacji z podświetleniem LED cechuje się natomiast poszerzonym kątem widzenia, który sprawia, że wyraźny obraz o bogatych szczegółach i wiernie odwzorowanych kolorach jest widoczny z różnych miejsc. Dzięki temu monitor pozwala na efektywniejszą pracę zespołową oraz wspólną rozrywkę w kilkuosobowym gronie.

Monitory z serii Acer T2 są wyposażone w panel o przekątnej 23 cale lub 27 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, który zapewnia wyjątkowy obraz podczas odtwarzania najnowszych nagrań o dużej rozdzielczości, idealnie nadaje się do nowoczesnych gier i zastosowań multimedialnych, a także gwarantuje dużą produktywność. Ponadto, zastosowane panele dotykowe mają krótki czas reakcji 5 ms, zapewniający satysfakcję z wyświetlania filmów, oraz współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, pozwalający na wspaniałe odwzorowanie stopniowania kolorów i szczegółów, zwłaszcza w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych scenach.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu z cyfrowych urządzeń, w tym komputerowych kart graficznych, monitory są wyposażone w cyfrowe wejścia. W monitorach Acer T2 jest dostępny zarówno port DVI, jak i HDMI, które pozwalają na łatwe podłączanie sprzętu, a także gwarantują najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Ponadto, porty USB 3.0 umożliwiają szybką wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi oraz mogą służyć do ładowania przenośnego sprzętu.

Dostępne modele

  • Acer T272HLbmidz  - dotykowy  ekran 27’’ 16:9 VA LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty: DVI, HDMI i USB,  głośniki, cena  2499 zł brutto
  • Acer T232HLbmidz – dotykowy ekran 23'' 16:9 IPS LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty: DVI, HDMI i USB, głośniki, cena 1799 zł bruttoautor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: acer
Czytaj także

Tablety Acer

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 13:14
Iconia B1-A71 to tablet, który został zaprojektowany z myślą o osobach po raz pierwszy sięgających po tablet. Z kolei tablet Iconia B1 doskonale nadaje się też dla intensywnie pracujących osób, które poszukują wygodnego, przenośnego urządzenia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Acer ma szybki serwis

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 03:35
Firma Acer oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe dla swoich klientów. Według najnowszych danych za II półrocze 2012 roku, Acer zminimalizował średni czas naprawy sprzętu do mniej niż 3 dni, a 77% połączeń jest odbieranych przez call center w czasie poniżej 30 sekund.
rozwiń zwiń