X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe projektory BenQ

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 09:39
BenQ wprowadza na polski rynek dwa zbliżone parametrami projektory MX661 i MX662 przeznaczone dla biznesu i edukacji. Najważniejszą cechą różniącą projektory jest jasność: MX661 - 3000 ANSI lumenów a MX662 - 3500 ANSI lumenów.
Benq MX661
Benq MX661Foto: materiały promocyjne

Zastosowana w projektorach MX661/MX662 własna technologia SmartEco (oparta na rozwiązaniu  ImageCare Philipsa, wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) zapewnia bezkompromisową jasność i wyśmienitą jakość obrazu przy jednoczesnej optymalizacji mocy lampy, co ma bezpośredni wpływ na jej żywotność oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

  • Eco Blank Mode - tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu trybu Eco Blank specjalna funkcja ogranicza moc lampy automatycznie pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.
  • SmartEco Mode - tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasności otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła, jaka jest niezbędnie potrzebna.
  • No Source Detected Mode - projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.
  • Stanby Mode - w trybie czuwania MX661/MX662 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii.

Wygoda użytkowania i obsługi

  • Łatwy dostęp do lampy projektora. Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.
  • WiFi (adapter poprzez gniazdo USB) umożliwia połączenie bezprzewodowe z komputerami, tabletami i smatfonami (PC, MAC, iPad, iPhone).
  • Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MX661/MX662 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji - bez konieczności "przekrzykiwania" sali czy też stosowania oddzielnego kosztownego systemu nagłośnienia.

Projektory MX661/MX662 są już dostępne w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 2379 zł i 2669 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy (lampa 12 miesięcy lub 2000 godzin pracy).

 autor: Informacja prasowa Benq

Czytaj także

Mmonitor BenQ dla profesjonalistów

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 10:10
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony do zastosowań biznesowych. BenQ BL2411PT został zaprojektowany z myślą o ergonomii czyli wygodzie użytkownika oraz o ekologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy bezprzewodowy projektor 5 GHz 3D Full HD

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 12:38
BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy w świecie projektor Full HD przeznaczony dla kina domowego z systemem Wireless 5 GHz, który umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora ze źródłem sygnału full HD. BenQ W1500 wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p z doskonałym współczynnikiem kontrastu 10000:1 i jasnością 2200 ANSI lumenów.
rozwiń zwiń