X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

HUAWEI TP3118S

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 11:37
Na naszym rynku jest już dostępne najnowsze rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI TP3118S, które umożliwia równoczesne przesyłanie dwóch strumieni audio-wideo w jakości Full HD. Dzięki temu uczestnicy wideokonferencji znajdujący się w różnych miejscach na świecie widzą jednocześnie obraz z kamery i prezentację wyświetlaną z komputera prelegenta
HUAWEI TP3118S
HUAWEI TP3118S

Żeby uzyskać naturalnej płynności obraz, HUAWEI TP3118S wykorzystuje trzy wysokiej klasy kamery. Dzięki przekazowi jakości Full HD o częstotliwości 60 klatek na sekundę uczestnicy konferencji widzą się na 65-calowym ekranie tak, jakby siedzieli obok siebie w jednym pokoju. Wbudowane w stół konferencyjny 22-calowe, panoramiczne ekrany 16:9 o rozdzielczości 1080p pokazują o 60 proc. większy obraz niż tradycyjne ekrany stosowane dotychczas.

Przestrzenny dźwięk

System HUAWEI TP3118S korzysta aż z dwunastu odpowiednio rozmieszczonych mikrofonów i szerokopasmowego dźwięku AAC-LD zapewniając najwyższą, dostępną na rynku jakość dźwięku. Osoby biorące udział w spotkaniu mogą usłyszeć nawet cichy szept, dochodzący z dowolnego miejsca pokoju konferencyjnego.

Standardowe rozwiązania wideokonferencyjne zapewniają komunikację poprzez prosty przekaz głosu i obrazu. Nowe rozwiązanie HUAWEI zapewnia wyższy poziom wideokonferencji. Wszyscy uczestnicy spotkania widzą się w rzeczywistych rozmiarach, jakby spotkali się twarzą w twarz. TP3118S to sposób na błyskawiczną komunikację w biznesie, która jest znacznie tańsza od podróżowania po świecie.

Inteligentne zarządzanie i bezpieczeństwo konferencji

  • HUAWEI TP3118S jest pierwszym na świecie systemem wideokonferencyjnym, który wykorzystuje do zarządzania panel dotykowy oparty na systemie Android. Czytelne ikony umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Można także zarządzać przebiegiem wideokonferencji przez przeglądarkę WWW.
  • HUAWEI TP3118S wspiera protokół szyfrowania H.235. W połączeniu z mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania zapewnia szyfrowanie połączeń na każdym etapie transmisji. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora, dzięki czemu konferencja jest bezpieczna.
  • Nowej generacji system HUAWEI TP3118S działa w oparciu o najnowsze standardy komunikacyjne. Współpracuje z wszystkimi typowymi systemami wideokonferencyjnymi HD i SD różnych producentów, wspierającymi protokoły H.323 lub SIP.
  • Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) urządzenia dopasują się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewnią najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.
  • Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI oparte jest na technologii VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP, dzięki czemu ma niskie zapotrzebowanie na pasmo sieciowe.

Dystrybutorem systemu jest firma KONTEL - przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Nowy terminal wideokonferencyjny Huawei

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2013 09:53
Huawei TE30 to zintegrowany wideoterminal HD. Kompaktowe urządzenie łączy: kamerę, kodek i mikrofon o zasięgu 6 m. Niewielki rozmiar TE30 sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do małych i średnich sal konferencyjnych.
rozwiń zwiń