X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

BenQ MH680 Full HD

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 11:20
Model ten przeznaczony jest do szeroko rozumianych zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Zoom optyczny 1,3:1 znakomicie ułatwia eksploatację projektora w różnych warunkach.
BenQ MH680
BenQ MH680Foto: materiały promocyjne

Obraz o przekątnej 199 cm (78,3”) uzyskać można z odległości 2 metrów projektora od ekranu. Maksymalna przekątna obrazu – 762 cm (300”). Projektor ma wbudowany 10W głośnik, gniazdo HDMI oraz czytnik pamięci USB, umożliwiający odtwarzanie zdjęć bezpośrednio z nośnika, bez podłączania projektora do komputera. MH680 obsługuje również projekcje trójwymiarowe HDMI 3D Full HD Blu-ray czyli po bezpośrednim podłączeniu odtwarzacza BD do gniazda HDMI (okulary 3D trzeba dokupić).

BenQ MH680 obsługuje także bezprzewodowe wyświetlanie obrazu (Wireless Display) – w zestawie jest klucz WiFi tzw. dongle, podłączany do gniazda USB projektora.

Niskie koszty i prosta obsługa

Specjalnie zaprojektowany, całkowicie zamknięty tor optyczny projektorów pozwolił na eliminację wymiennego filtra powietrza – ułatwia to użytkowanie projektora i zmniejsza koszty obsługi (koszty zakupu i wymiany filtra).

SmartEco i 6500 godzin pracy lampy

  • W projektorach zastosowano BenQ SmartEco™ (rozwiązanie oparte na ImageCare Philipsa, wprowadzone w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) optymalizuje ono moc lampy przy zapewnieniu najlepszej jakości i jasności obrazu, co ma bezpośredni wpływ na żywotność lampy oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Rozwiązanie polega na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy.
  • Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), Stanby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).
  • BenQ MH680 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 3669 zł (z VAT). Gwarancja 36 miesięcy w trybie door-to-door, na lampę 12 miesięcy lub 2.000 godzin pracy.

Dane techniczne BenQ MH680autor: Materiały prasowe

Czytaj także

Pierwszy bezprzewodowy projektor 5 GHz 3D Full HD

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 12:38
BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy w świecie projektor Full HD przeznaczony dla kina domowego z systemem Wireless 5 GHz, który umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora ze źródłem sygnału full HD. BenQ W1500 wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p z doskonałym współczynnikiem kontrastu 10000:1 i jasnością 2200 ANSI lumenów.
rozwiń zwiń