Nowe Technologie

Adobe Creative Cloud dostępny

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 00:00
Usługa Adobe Creative Cloud, oferowana na zasadzie subskrypcji, to scentralizowane środowisko, które umożliwia wykonywanie, udostępnianie i dostarczanie kreatywnych prac. Jest oparta na oprogramowaniu Adobe Creative Suite 6, które zawiera innowacyjne narzędzia do projektowania, tworzenia stron internetowych, edycji wideo i cyfrowego przetwarzania obrazu.
Adobe
Adobe

 

Linia produktów CS6 obejmuje nowe wersje programów Photoshop, InDesign, lllustrator, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro, After Effects, Flash Professional oraz innych produktów. Ponadto dostępne są już także dwie nowe aplikacje Touch Apps — Adobe Proto i Adobe Collage — na urządzenia z systemem iOS, jak również nowe funkcje i nowe wersje językowe w produktach Adobe Photoshop Touch i Adobe Ideas. Z bardzo udanej wersji beta, która doczekała się ponad 700 000 pobrań, powstała wersja finalna Adobe Muse. Program ten także jest już dostępny dla użytkowników Creative Cloud i na zasadzie indywidualnej subskrypcji. Muse to nowe narzędzie, które umożliwia projektantom tworzenie serwisów opartych na HTML5 bez potrzeby pisania kodu.

 

Adobe Creative Cloud

  • możliwość pobierania i instalowania wszystkich aplikacji CS6 i nowych produktów HTML5 na komputery stacjonarne — Adobe Muse i wersji przedpremierowej Adobe Edge — oraz integrację z Adobe Touch Apps.

  • Łatwe przechowywanie i udostępnianie treści na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych i w chmurze.

  • Zintegrowane publikowanie i hosting stron WWW.

  • Stałą aktualizację, która gwarantuje użytkownikom najbardziej aktualne produkty i usługi.

Ceny i dostępność

 

Subskrypcja Adobe Creative Cloud jest dostępna w 36 krajach i w wielu językach. Cena miesięcznego abonamentu Creative Cloud dla użytkownika indywidualnego to 47,99 Euro przy rocznym okresie subskrypcji lub 71,99 Euro przy subskrypcji miesięcznej. W ofercie są także ceny specjalne dla instytucji edukacyjnych.

 

Aplikacje Adobe Touch są dostępne oddzielnie do kupienia w sklepie iTunes App Store lub Google Play. Cena każdej aplikacji to 7,99 Euro. Klienci, którzy zamówią roczną subskrypcję Adobe Creative Cloud, mogą skorzystać z ofert specjalnych na aplikacje Adobe Touch.Czytaj także

Adobe Muse

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku.
rozwiń zwiń