Nowe Technologie

Mobilny terminal dla handlowca

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2013 06:56
Motorola zaprezentowała nowe mobilne rozwiązanie dla firm i mobilnego biznesu. To niewielkie urządzenie, obsługujące łączność bezprzewodową w standardach WLAN i WAN, przeznaczone jest do użytku przez pracowników terenowych z firm różnej wielkości z branż takich jak usługi i sprzedaż terenowa, a także transport i logistyka.
Motorola MC45
Motorola MC45

 

„Motorola MC45 to niedrogie urządzenie będące idealnym rozwiązaniem dla pracowników mobilnych. Model wykorzystuje opracowane przez Motorolę technologie mobilnego przetwarzania danych. Jest niezawodnym, wysokiej jakości urządzeniem mobilnym dającym użytkownikom dostęp do podstawowych funkcji” - powiedział Girish Rishi, wiceprezes ds. rozwiązań korporacyjnych, Motorola Solutions

MC45 znajdzie zastosowanie w takich obszarach jak zarządzanie relacjami z klientami (CRM), wprowadzanie zamówień sprzedaży, zarządzanie zapasami, potwierdzanie dostaw, bezpośrednie dostawy do sklepów (DSD).

  • Model oferuje bezprzewodową łączność LAN (802.11 a/b/g) i WAN (3.5G HSDPA, głos/dane).
  • MC45 wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 3,2”, klawiaturę numeryczną oraz wytrzymałą baterię, która wystarcza na całą zmianę pracy użytkownika.
  • Komputer wyposażony został w wydajny skaner laserowy z opatentowaną technologią Adaptive Scanning do intensywnego skanowania danych, ekran dotykowy do rejestrowania podpisów, a także kolorowy aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć i odczytywanie kodów kreskowych 1D/2D.
  • MC45 to, obok niedawno wprowadzonych komputera mobilnego MC67 EDA i tabletu ET1 WAN, kolejny model Motoroli w ofercie mobilnych urządzeń WAN klasy korporacyjnej.
  • MC45 wykorzystuje platformę programistyczną Motorola RhoMobile Suite, która synchronizuje dane i może być wykorzystywana w środowiskach z dostępem lub bez dostępu do sieci. Oprogramowanie pozwala wdrażać raz napisane aplikacje zarówno na urządzeniach z systemem Windows Embedded Handheld™, jak i  Android.
  • Model dostępny jest w komplecie z programem serwisowym Motorola Service from the Start with Comprehensive Coverage, który zapewnia ochronę przed zwykłym zużyciem, a także przypadkowym uszkodzeniem komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, i pozwala użytkującym firmom znacznie ograniczyć nieprzewidziane wydatki na naprawy.

 autor: Informacja prasowa