X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

15 Cisco Forum - najnowsze rozwiązania i trendy IT

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2013 09:24
W dniach 20-22 marca 2013 roku w zakopiańskim Hotelu Kasprowy odbędzie się piętnasta edycja konferencji Cisco Forum 2013 – jednego z najbardziej prestiżowych spotkań technicznych środowiska informatycznego.
15 Cisco Forum - najnowsze rozwiązania i trendy IT
Foto: Glow Images/East News

 

Cisco Forum to również najliczniejsze i interaktywne miejsce, gdzie ścierają się poglądy na temat przyszłości rynku IT, informacje jak wpływać na nią będą nowości produktowe ale przede wszystkim – to możliwość wymiany poglądów w gronie najwybitniejszych ekspertów rozwiązań ICT. Cisco Forum od lat łączy wysoką jakość merytoryczną programu konferencji ze specjalistycznymi warsztatami praktycznymi.

Jutro zaczyna się dzisiaj

Tegoroczna edycja Forum skoncentrowana będzie na rozwiązaniach wirtualizacji, centrów przetwarzania danych i bezpieczeństwa we wszystkich wymiarach oferowanych przez Cisco. Wśród omawianych zagadnień znajdą się również rozwiązania z obszaru współpracy grupowej oraz komunikacji wideo. Trzydniowe forum zgromadzi ok. 1000 uczestników, na których czeka 70 różnego rodzajów sesji, w tym seminariów, prezentacji, pogłębionych warsztatów technologicznych (tzw. techtoriali) oraz spotkań z Partnerami konferencji.

Nowością tej edycji Forum będą sesje projektowe z przedstawicielami Cisco Advanced Services, które są okazją do przedyskutowania wyzwań projektowych i otrzymania wsparcia merytorycznego udzielanego przez profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów rozwiązań sieciowych. Innym nowym elementem będą sesje typu Flash, omawiające nowinki technologiczne, zapowiedzi oraz trendy przyszłości na rynku rozwiązań teleinformatycznych.

„Cisco nie tylko uważnie obserwuje, ale także kreuje trendy w świecie IT. Nasze wysiłki koncentrujemy na tym, aby dostarczać naszym Partnerom i klientom ciekawe pomysły i architektury, będące odpowiedzią na obecne, jak i przyszłe wyzwania rynku. Obecnie w Polsce mamy do czynienia z powiększającą się świadomością i coraz większą dostępnością usług z chmury, oraz błyskawicznie rozwijającym się trendem BYOD powiązanym z równoczesnym wzrostem znaczenia mobilności. Cisco Forum jest więc trybuną do tego, by w gronie najlepszych specjalistów branży informatycznej omawiać, co nas zajmuje tu i teraz, a także by szukać jeszcze bardziej skutecznych rozwiązań dla świata jutra.”  - tłumaczy Łukasz Bromirski, dyrektor ds. Technicznych Cisco Systems Polska.

Partnerami Cisco Forum są cenione firmy informatyczne m.in Intel i Integrated Solution (Orange Polska).

Pełny program Cisco Forum dostępny na stronie www.ciscoforum.pl.autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: cisco ict